, Czystość Odkurzacze Robot sprzątający TOP, rankingi

Najlepsze odkurzacze. TOP-10 (2020)

TOP-10 odkurzacze
Popularne produkty:

269 odpowiedzi na “Najlepsze odkurzacze. TOP-10 (2020)”

 1. Marzena pisze:

  Witam. Jaki Pan poleca odkurzacz pionowy do 1000 zł wraz z turboszczotką?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Odkurzacze pionowe mają raczej elektroszczotkę, a nie turboszczotkę… najlepiej wypadają modele Xiaomi V9, V9P, V10 i pochodne.

 2. Joanna pisze:

  Cześć, planuje zakup odkurzacza pionowego (mieszkanie 70m, głównie parkiet drewaniany do odkurzania), mam trzy na uwadzę, bardzo proszę o pomoc:
  1) Xiaomi Dream V10
  2) Dyson v8
  3) Dyson v10

  W Dyson v8 przeknuje mnie tylko filtr przewstępny czy w Xiaomi v10 też tak jest? czy warto zwrócić na to uwagę przy tych modelach?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   1. To najlepszy odkurzacz w swojej cenie. Dyson V10 to jeden z najlepszych odkurzaczy pionowych na rynku, dlatego kosztuje 2,5 razy więcej od Xiaomi. Osiągi są dość porównywalne, minimalnie lepiej wykonany jest Dyson. V8 najsłabszy z wymienionych.

  • Sebastian Rzepczyński pisze:

   szczerze, Kup Zelmer Clarris za 399złotych, i do parkietów bedziesz mega zadowolony, jest lekki i poręczny, ma długi kabel, wystarczającą moc i zestaw wszystkich mozliwych koncowek. Nie rozumiem zupełnie po co wydawać 5-6 razy więcej za takiego klocka jak Dyson.

   • Krzysztof Kulikowski pisze:

    Nie trzeba wydawać kasy na Dysona – jest sporo dobrych pionówek za 1000 zł. Odkurzacze tego typu mają sporo zalet – brak kabla, poręczność, szybsze sprzątanie, a z wad mają zazwyczaj mniejszą siłę ssania. Z tego powodu warto mieć nie drogi odkurzacz tradycyjny (do dokładnego sprzętania raz na tydzień lub dwa) + robot odkurzający (do codziennego odkurzania zgodnie z harmonogramem) + pionówkę (zamiast miotły).

Dodaj komentarz


reklamaml