, Czystość Pralki TOP, rankingi

Najlepsze pralki ładowane od góry. TOP-10

top pralki ladowane od gory

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Najlepsze pralki ładowane od góry. TOP-10”

 1. Janek pisze:

  Plastikowe bębny? Bzdura.
  Jak już to obudowa bębna.

 2. CEZARY KOZIELSKI pisze:

  miele w 685 mieliśmy 2,5 roku, non stop serwis, zanim została naprawiona minął tydzień lub 2, z braku części – trzeba było zamówić. serwis za przyjazd zdiagnozowanie woła 250 zł + część która może różnie kosztować. Nie polecam firmy Miele, długo czeka się na serwis i naprawę

 3. Paweł pisze:

  Skąd się wzięła informacja , że w tańszych pralkach koncernu Electrolux stosowane są plastikowe bębny ? Na filmach reklamowych youtube widać tylko ewentualnie plastikowe drzwiczki ale bębny wyglądają na metalowe.

  • jedzieeemy pisze:

   Proszę podejść do 1 lepszego sklepu i porównać sobie budowę kilku firm. Electrolux to nie to samo co kiedyś, gdy pralki produkowane były we Francji.

 4. Krucjusz pisze:

  Małe sprostowanie do opisów: CANDY CST 362L-S – dozownik jest na pokrywie, dokładnie tak jak w Whirlpool-ach, a nie w Electrolux-ach.

 5. wojtex pisze:

  Zaletą takich pralek jest wytrzymałość łożysk bębna jak i łatwy dostęp do nich ,prosta (samodzielna) wymiana w stosunku do ładowanych od przodu,łatwiejsze ładowanie prania (schylanie,kucanie), mniejsze wymiary.

 6. Krainakoszy.pl pisze:

  Największą korzyści pralki otwieranej od góry bez wątpienia jest spora oszczędność miejsca. Oprócz tego funkcjonalna pralka wymaga energooszczędnego trybu, aby czerpać z niej pełne korzyści – sortując pranie definiujemy tym samym potrzeby zastosowania odpowiedniego programu w pralce. Nasze największe domowe grzeszki to bez wątpienia wrzucanie wszystkiego do jednego „wora” i rozpacz, że pralka pokolorowała nasz ukochany biały t-shirt 😉

Dodaj komentarz


reklama