, Kuchnia Poradniki Roboty kuchenne

Jak wybrać robot kuchenny? Jaki najlepszy?

fot. techManiaK.pl

fot. techManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Jak wybrać robot kuchenny? Jaki najlepszy?”

 1. Karolina pisze:

  W moich rękach świetnie sprawdza się multicooker Phlipiaka bo ma te funkcję których potrzebuję a do tego nie zajmuje dużo miejsca. Decyzja o jego zakupie była idealnym posunięciem.

 2. Magdalena30 pisze:

  Ja nie tak dawno kupiłam robota marki Sauber i jestem bardzo zadowolona, szczególnie jeżeli chodzi o funkcje jakie oferuje

 3. Dalilla pisze:

  Kilka miesięcy temu z delikatnym oporem zainwestowałam w robot kuchenny do wszystkiego (marki Kenwood). Tyle się naczytałam na jego temat, ze postanowiłam kupić i…nie zamieniłabym go już na żadne inne urządzenie. Każda gospodyni domowa, każdy pasjonat gotowania powinien mieć taki sprzęt w swojej kuchni. Używam go do wszystkiego.

 4. Jola29 pisze:

  Mi małżonek zrobił ostatnio (dwa miesiące temu) prezent i kupił Cobbo Thermo Plus TP-6 Obecnie nie wyobrażam sobie kuchni bez tego urządzenia.

 5. Dziękuję nie skorzystam z tej rady pisze:

  „Jeśli nie zamierzamy często wykorzystywać robota, wystarczy nam misa wykonana z tworzywa sztucznego – w przypadku częstego wykorzystania lepszym – choć droższym – wyborem będzie wyrób aluminiowy”

  Życzę powodzenia i zdrowia przy korzystaniu z aluminiowych naczyń.

 6. turkir pisze:

  Tesse polecam sobie przetestować, tez mają miksery i stawiają na jakość.

 7. Kosmoska pisze:

  polecam wycieczkę do media expert, mają duży wybór, byłam ostatnio

 8. Michał pisze:

  Robot planetarny to nie moda moim zdaniem, a konieczność. Przynajmniej, jeżeli chcemy sobie ułatwić życie i mamy gdzie go schować. Ja używam Kenwood Cheff od kilku tygodni i polecam z całego serca 😉

Dodaj komentarz


reklama