, Amica Kuchnia Kuchnie i piekarniki Samsung TOP, rankingi Whirlpool

Czym jest kataliza? Wybieramy pięć dobrych piekarników z funkcją samooczyszczania

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Czym jest kataliza? Wybieramy pięć dobrych piekarników z funkcją samooczyszczania”

 1. Ewa pisze:

  Wolę w takim razie czyszczenie ręczne a nie martwić się kiedy i gdzie kupić panele katalityczne a poza tym rozgrzewanie piekarnika do tak ogromnych temperatur nie wpływa dobrze na rachunki za prąd.

  • Krzysztof.A. Kubicki pisze:

   Czyszczenie pyrolizą nie kosztuje więcej niż 2-3zł A nie trzeba się męczyć ani wydawać kasy na środki chemiczne (te skuteczne też niexle kosztują) Więc argument że to drogie czyszczenie po prostu odpada…Ja bym pewnie wolał zapłacić komuś ze dwie dychy żeby mi piekarnik doczyścił….A i pamiętać trzeba o suficie piekarnika gdzie sie zbiera kupę syfu….i ręcznie trudno to dopucować podobnie jak łopatki wentylatora…..Proliza czy kataliza są tu o wiele skuteczniejsze i właśnie tańsze….bo co to jest 3zł??? W końcu robi się to też nie co dzień….A jeśli nawet to i tak ręczne czyszczenie jest bardziej upierdliwe mniej skuteczne i wymaga nakładów na chemię…

   • riki pisze:

    co to jest trzy zlote??? no niewiele tyle że jak juz przemnozysz to przez np 100 to juz jest kwota ddość znaczna wiec nie tak to należy liczyć- najlepiej pisać opinie co ii jak a ktoś niech podejmuje decyzje a nie …ja mam to więc to musi byc lepsze… nie tęy droga, pozdrawiam 😉

 2. Marta pisze:

  Ja też mam wrażenie, że ten artykuł (jak i parę innych) to raczej przegląd produktów dostępnych na rynku, wybranych dość przypadkowo, a nie jakiś ranking. A co do pyrolizy, to w mojej rodzinie dwie osoby mają i są zachwycone, bo nie muszą piekarnika czyścić WCALE (jedne piekarnik to 15 letni Bosch, drugi – 2 letni Siemens), więc teksty porównujące katalizę i pyrolizę wydają mi się nieco stronnicze (na korzyść katalizy). Pozdrawiam.

 3. Lisa123 pisze:

  nie rozumiem wychwalane są piekarniki amiki które w tym designie nie są wcale popularne, albo koreański samsung, który kopiuje od innych producentów wszystko co się da i z siłą maniaka wciska do polskiego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml