REKLAMA TOP.agd
, Lodówki TOP, rankingi #linki-afiliacyjne

Najlepsze lodówki na polskim rynku. Te 10 modeli warto kupić w 2025 roku

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 042 odpowiedzi do “Najlepsze lodówki na polskim rynku. Te 10 modeli warto kupić w 2025 roku”

  1. Bart pisze:

    Panie Krzysztofie, co lepiej wybrać: Samsung RB38C607AS9 czy LG GBV7280AMB ??

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Samsung dużo gorszy – brak półki na butelki, brak komory zero, a jedynie obniżona o 2 stopnie temp. względem zadanej w chłodziarce, brak składanej półki, gorsza jakość plastików balkoników, brak półki szklanej między szufladami zamrażarki, a jedyne w czym jest lepsza od LG to w lepszej jakości plastików szuflad zamrażarki.

  2. zerbo pisze:

    Lodówki LG.w któych sa najciensze plastiki szuflad na rynku
    Powinno się pisać lodówka z szufladami cienkimi jak papier

    Kupiliśmy ja i pół roku później sasiad skuszony moją , wygladała pieknie
    pierwsze to popękały szuflady w zamrazalniku w zasadzie każda jest pęknieta a dokładnie miesiac po gwarancji pekł po cąłości ten biały plastik którym jest wyłożony zamrazalnik, a 3 miesiace póżniej pękła szuflada na napoje na drzwiach – pękła od spodu a przeciez trzymam tam tylko napojke jak na reklamie . mój sąsiad ma te same obserwacje z tym że w zamrazalniku plastik pękł mu po 3 latach od zakupu a reszta jak u mnei w trakcie uzytkowania . wszystko tylko nie LG

  3. Matylda pisze:

    Panie Krzysztofie z komentarzy wynika że najnowszy i bezawaryjny model z LG to GBV7280AMB , czy jest coś lepszego?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Ona nie różni się od innych w klasie A, a od tych pozostałych różni się tylko klasą, więc kwestia ocen i opinii jest niezbyt miarodajna.
      Trzeba też brać pod uwagę, że ten kolor nie jest dziś popularny – najlepiej sprzedają się ciemne kolory, dlatego też mają więcej opinii.
      Realnie to z ocenami tych lodówek jest tak: ludzie myślą, że kupują coś cichego, bo ich stara lodówka tłokowa bez No Frost miała deklarowane 42-46 dB, a w nowych z NF i kompresorami inwerterowymi mamy 29-35 dB.
      Prawda jest taka, że te nowoczesne lodówki pracują prawie non stop, generują masę innych dźwięków pękania, tłuczenia, łamania, skrobania, świsty, których w starych lodówkach nie było. To główny powód większości negatywnych ocen.
      Druga sprawa to nierozumne użytkowanie. Pojawiają się opinie o pękających frontach szuflad, a to z powodu łapania za ich górną krawędź, zamiast za wnękę od dołu.
      A to lodówki bez większych wad.

  4. Monika pisze:

    Dzień dobry, bardzo sobie cenię Pana zdanie, już zakupiłam kilka sprzętów z Pana polecenia i jestem bardzo zadowolona. Teraz czas na zmianę lodówki. Panie Krzysztofie jaką Pan poleca lodówkę wolnostojącą LG/ Samsung szerokość 60 cm, wysokość min. 203, budżet ok 3500zł

  5. Matylda pisze:

    Dzień dobry, Panie Krzysztofie zwracam się o fachową podpowiedź w wyborze lodówki wolnostojącej, w kolorze białym, szerokość 60 cm wraz z zamrażalnikiem, z komentarzy jakie poczytałam w lodówkach przoduje firma LG, proszę o wskazanie porządnego modelu a może inny producent. Dziękuję

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      LG od czasu wymiany oferty z lodówek o początku nazwy GBB na GBV, ma spory bałagan modelowy, brakuje wielu wariantów i w białym kolorze emaliowanej stali są tylko najgorzej wyposażone:
      GBV21L0ESW – 186 cm, klasa E
      GBV3100CSW – 186 cm, klasa C
      GBV3200DSW – 203 cm, klasa D
      Z tych 3 wybrałbym ostatnią – najwyższa.

  6. Jacek pisze:

    Dzień Dobry. Proszę o opinię na temat retro lodówki Amica FK3495.3FRAA za 3149, ładnie wygląda ale czy warta tych pieniędzy?

  7. Heniek Szelka pisze:

    Witam serdecznie. Szukam nowej lodówki. Szerokość 60/70 a max 100cm. Proszę o polecenie lodówek w budżecie od 3 do 15k. Cztery dorosłe osoby 180+ i każdy już chce mieć własną półkę w lodówce 🙂

  8. Bart pisze:

    Panie Krzysztofie, co teraz najlepiej się opłaca kupić z lodówek wolnostojacych? Budżet max 3999 (optymalnie 3000-3500). Kolor: srebrny lub inox. Wymiary nie mają znaczenia, ale szerokość minimum 60. Uprzejmie proszę o propozycję z zamrażarką lub bez. Chyba najlepiej coś z Samsunga/LG ?? Zależy mi na tym aby w środku było dużo miejsca.

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Dość szeroko określił Pan wymagania.
      Jeśli iść w combi ok. 60 cm to faktycznie celowałbym w LG GBV7, budżet spokojnie starczy na klasę A (LG GBV7280AMB ) – przeceniana często do 3999 zł) lub jeśli chce Pan oszczędzić to klasę C (LG GBV7270CPY ) lub D (LG GBF7272DPY ).
      W szerszych wybór jest szerszy – są fajne modele 70 cm od Haiera, Hisense, prostsze modele Boscha, Siemensa, Samsunga i 1 LG.
      Same chłodziarki to zazwyczaj 185 cm maksymalnie i tu mamy niezłe Samsungi, dobrze wyposażone Haiery i Hisense.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.


reklamaml