, AEG Amica Beko Bosch Electrolux Kuchnia Samsung Siemens TOP, rankingi Whirlpool Zmywarki

Najlepsze zmywarki 45 cm. TOP 10 (kwiecień 2015)

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Najlepsze zmywarki 45 cm. TOP 10 (kwiecień 2015)”

  1. Marek Wolański pisze:

    Zmywarki BOSH od 6 lat są fatalne. Serwis b. drogi. Kupiłem tej marki zmywarkę (Silence Plus) bo poprzednia też tej marki funkcjonowała bez zarzutu przez 12 lat. Obecna jest stale awaryjna ico gorsze „fachowcy” jeden za drugim nie potrafią jej naprawić. Nie pobiera wody, bo zawiesza się jakiś przepływ i trzeba ją wtedy wyciągać i poprzechylać to w lewo to w prawo, aż ujdzie z niej woda i tak do następnego razu. Koszmar

  2. Gg pisze:

    Z opisów wynika ze są praktycznie takie same, w marketach mówią że po 2 latach każda się popsuje. W sumie nie dowiedziałem się które mają najwytrzymalsze podzespoły. Tak chwalony Electrolux w moim przypadku do wyrzucenia, bo turbina jest plastikowa i jakiś fragment jedzenia ją rozwalił. Czyli trzeba kupić kota w worku. Co za różnica czy zuzyje 0,79 kWe czy 0,9 jak żywotność jest tak krótka? Najlepiej kupić ze szrotu starego Boscha, naprawić i cieszyć się długa bezawaryjną praca.

  3. Monika pisze:

    Ja kupiłam Electroluxa niewielką zmywarke ESF4650ROX. Jest to zmywarka na 9 kompletów, ma 6 programów i jest jednym z moich najbardziej trafionych zakupów. Zarówno wielkość jak i klasa energooszczedności miały dla mnie znaczenie. Najlepiej najpierw zastanowić się czego oczekujemy od zmywarki i wtedy dobierać pod swoje wymagania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml