, Promocje

Wypasiona indukcja za 1099 zł? Dobra promocja w Media Markt!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Wypasiona indukcja za 1099 zł? Dobra promocja w Media Markt!”

 1. Sylwia pisze:

  Witam,
  Proszę o poradę. Muszę wybrać indukcję (szersza niż tradycyjne 59 cm,dobra jakościowo i niezbyt trudna w obsłudze, ponieważ to będzie moja pierwsza indukcja), okap podszafkowy(myślałam o Toflesz,ale nie wiem jak z głośnością-mamy otwartą kuchnię 12m2,wentylację mechaniczną i rekuperację, salon 20m2), piekarnik i mikrofalówka w słupku (piekarnik- latwe czyszczenie np z pyrolizą, bez zbędnych bajerów, po prostu funkcjonalny; mikrofalówka-do tej pory używałam tylko do podgrzewania więc wystarczą podstawowe funkcje, chociaż może warto „gotować” w mikrofali?)oraz zmywarka do zabudowy (normalnej szerokości). Sprzęty mogą być czarne lub srebrne. Budżet- do 12 tyś.
  Co by Pan polecił?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Z szerokich indukcji polecam Electroluxa EIV835 i odpowiednik dla IKEA – kilka takich modeli ma też Bosch/Siemens i Teka.
   Okap Toflesz to dobry wybór.
   Dobre piekarniki z pyrolizą to Bosch 8 seria, Siemens iQ700 i niemieckie Electroluxy (te o pojemności 71 litrów).
   Mikro dobiera się do piekarnika.
   Zmywarkę w zależności od potrzeb – jeśli Bosch/Siemens to od ok. 2500 zł. Z tańszych Whirlpool WIO i WIP, Beko DIN28431 i DIN28433 .

 2. Łukasz pisze:

  Witam Panie Krzysztofie,

  Dziękuję za odpowiedź. W boschu seria 8 nie zmieszczę się w budżecie. Zmywarka może być do zabudowy skoro jest problem z kolorem czarnym.

  Jeżeli chodzi o pralkę to dla 4 osób, prane głównie odzież sportowa, bawełniana i jeansy.

  Pozdrawiam

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   No to jeśli piekarnik ma być poniżej 2200 zł to celowałbym w Gorenje, ale u nich ciężko o mikro do kompletu – mają sensowne z srebrnymi wstawkami. Z innych do 2200 zł zostaje włoszczyzna z Electroluxa, sporo modeli Whirlpoola z ładnymi mikro otwieranymi do dołu. Zmywarkę z Electroluxa w okolicy 2000 zł, lub Beko (dowolna od 1700 zł) i Whirlpoola – seria WIO.
   Pralka dla 4 osób to najlepiej 9 kg – polecam LG V600 i wyższe serie.

   • Łukasz pisze:

    Witam,

    Dziękuje za odpowiedź. Pralka zamówiona LG F4WN608S1 (obecnie w promocji 1699zł).
    Z resztą będę musiał chwile poszukać gdyż lodówka LG którą Pan polecił nie występuje w czarnym kolorze.

    Pozdrawiam

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     W ciemnym kolorze, LG robi głównie lodówki grafitowe, w czerni mają 1 model szklany o nazwie ISKRA, a potem takie coś emaliowanego na niby czerń jak LG GBB62BLFGC

 3. Łukasz pisze:

  Witam, jaką indukcję z firmy Bosch,Siemens lub Samsung Pan poleca (codzienne gotowanie, rodzina 2+2)? Muszę też wybrać inny sprzęt do kuchni (lodówko zamrażarka 2m min – nie do zabudowy, zmywarka nie do zabudowy, piekarnik i mikrofala do zabudowy, wyciąg do zabudowy oraz pralka). Budżet około 10 do 12 tyś, kolor czarny mat, czarny szczotkowany lub ciemny grafit (pralka może być obojętnie w jakim kolorze ale z dużą pojemnością i szybkim programem). Sprzęty kuchenne najlepiej żeby były jednej firmy, pralka nie musi. Co może Pan polecić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Jeśli Bosch to 8 seria, a Siemens to iQ700, Samsung to poziom niżej zwłaszcza jeśli chodzi o indukcje. Lodówka ciemny grafit najlepiej z LG GBB72 (dowolna), zmywarek wolnostojących w graficie praktycznie nie ma, są białe, inox i 2-3 malowane na czarno.
   Co do pralki to ile ma mieć wsadu i obrotów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml