REKLAMA TP
, Newsy Odkurzacze Roborock Robot sprzątający

Roborock Q8 Max+ i Dyad Pro Combo w przedsprzedaży! Teraz jeszcze niższe ceny!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Roborock Q8 Max+ i Dyad Pro Combo w przedsprzedaży! Teraz jeszcze niższe ceny!”

 1. Mariusz pisze:

  Panie Krzysztofie,
  ze względu na bardzo podobna cenę, zastanawiam się pomiędzy modelem q8+ a s8. Czy istnieją różnice w oprogramowaniu robotów i czy ręczne czyszczenie odkurzacza jest baddzo uciążliwe? Dodam, że miałby pracować na ok. 90 m ze zwierzętami, więc dobre odkurzanie (też dywanów) jest najważniejsze. Nie mogę zdecydować czy lepszym dodatkiem jest stacja czy skuteczniejszy mop. Z góry dziękuję za pomoc!

 2. Piotr pisze:

  Panie Krzysztofie,
  planowałem zakup robota Roborock Q7 Max , opcjonalnie Q7 Max+, ale zobaczyłem tę nowość, czyli Q8 Max/Max+.
  Czy Pana zdaniem warto dopłacić te ~300 zł za nowszy model? Jakie są różnice przemawiające na plus za nowym modelem Q8?
  Dodatkowe pytanie to stacja czyszcząca – przeczytałem już artykuł dot. stacji w Q7 Max+, ale przy mieszkaniu 50m2 i braku zwierząt chyba nie ma to większego sensu…
  Z góry serdeczne dzięki za pomoc 🙂

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Dopiero zacząłem jego testy, więc opinię wydam pod koniec 1 tygodnia października. Z samego opisu wiadomo, że będzie lepiej omijać przeszkody, zespół podwójnych szczotek lepiej razi sobie z dywanami niż pojedyncza. Stacja to zawsze fajna opcja w Roborocku bo dodatkowo przedmuchuje filtr HEPA i zwiększa jego drożność – nie trzeba go ręczne czyścić przy każdym opróżnianiu ręcznym.

   • Piotr pisze:

    Ok, dziękuję.
    Jeszcze trzecia opcja to Roborock S8 , czyli z tego co wyczytałem lepsze mopowanie, niż w serii Q, ale cena to kolejne 300 zł względem Q8.
    Co według Pana byłoby najlepszym rozwiązaniem w moich warunkach? Na stacji chyba aż tak mi nie zależy 🙂

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     Seria Q ma zwykłe mopowania – ciągnięcie szmatki za sobą pod lekkim dociskiem na 2 sprężynkach i opcją wyboru ilości dozowanej wody od 1-30. W S8 to mopowanie z wprowadzaniem części środkowej w drgania soniczne (3000 na minutę), do tego docisk do podłoża większy i opcja podnoszenia szmatki na dywanach, wycieraczkach i wykładzinach. Niebo, a ziemia tak realnie. Pytanie jak bardzo zalezy Panu na mopowaniu, bo w odkurzaniu Q8 i S8 nie będą miały raczej większych różnic, choć to ocenię dopiero po teście za jakieś dobre 2-3 tygodnie, a po drodze mam tygodniowy urlop, więc moja aktywność tu będzie ograniczona do minimum (24.09-01.10).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml