, Newsy Pralki i suszarki Samsung

Polska premiera pralek i suszarek Samsung Bespoke!

Zestaw Samsung WW11BB944DGBS6 i Samsung DV90BB9445GBS6 / fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Polska premiera pralek i suszarek Samsung Bespoke!”

 1. Anno pisze:

  Jak na markę ze średniej półki jakości i zaufania… cenią się skubańcy.

 2. Michał pisze:

  Zastanawiam się nad zakupem Bespoke AI WW11BB944DGM (bądź w kolorze czarnym Bespoke AI WW11BB944DGB ) lub WW90T986ASH , Pralka QuickDrive. Który z tych dwóch modeli będzie lepszym wyborem (poza ładownością)? W nowych Bespoke faktycznie wyświetlacz jest bardziej pionowy, co może trochę utrudniać użytkowanie i ma chyba inny AI Ecobubble- czy jest to w ogóle jakaś różnica względem „zwykłego” EcoBubble?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   To tylko różnica marketingowa jak połowa funkcjonalności w Samsungach 🙂
   No niestety moje przypuszczenia cenowe potwierdziły się i Samsung chce ponad 5000 zł za modele Bespoke… Kurde to już półka świetnych modeli Miele, a to już nieco inna półka sprzętowa.

 3. Sbsb pisze:

  Wciąż jeszcze nie kupiłem lodówki, więc dalej ćwiczę ten temat. Czy linia lodówek BESPOKE Rb34 to najlepsze modele? Czy one są technicznie takie same, czy wsród RB34 są szczególnie warte uwagi konkretne modele?

  Jak np. taka lodówka RB34A7B5D22 ma się do LG GBB71PZVGN . Cena praktycznie ta sama. Powłoka zewnętrzna to jasne, ale pytam o resztę?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Samsung Bespoke to wymienne fronty i design. LG to lepsza jakość wykonania, praktyczniejsze wnętrze, radiator z tyłu (w klasie D i E), więc nie wymagają po 5 cm przestrzeni po bokach jak Samsungi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml