REKLAMA TOP.agd
, LG Newsy Pralki i suszarki #linki-afiliacyjne

Oto pralka LG F4X7511TBB. Jest autodozowanie i nowy design

LG F4X7511TBB

Te artykuły także cię zainteresują:
Popularne produkty:

11 odpowiedzi do “Oto pralka LG F4X7511TBB. Jest autodozowanie i nowy design”

  1. Kamil pisze:

    Krzysztofie,

    zastanawiam się nad tym modelem lub ewentualnie WRB247DEPL . Bosch zachęca klasą energetyczną, ale plastikowa pokrywa drzwi mnie zniechęca.
    Nie wiem, co tak naprawdę wybrać.

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Pomijając kwestie możliwego trafienia w sztukę dość głośno wirującą (wada fabryczna), to LG wydaje się jeszcze ciekawsze od Boscha.
      Za to Bosch to mniej problemów i lepszy serwis.

  2. Czipsu pisze:

    Cena tej pralki obecnie wywala z butów. Wyjściowa 5000 zł, ale łaskawie obniżyli o 500 zł na 4500 zł. Wygląda na to, że to nowe oprogramowanie jest bardzo drogie

  3. rr pisze:

    To mam jeszcze jedno pytanie, wiesz może kiedy będzie dostępna suszarka dla tego modelu pralki?

  4. rr pisze:

    Dziękuje Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź 🙂
    Przewertuję jeszcze fora i Reddita a później uderzę do LG może coś doradza mądrego 😉

  5. rr pisze:

    Witam,
    kupiłem pralkę jak była jeszcze dostępna, obecnie jest jakiś problem z oprogramowaniem (mam takie info od znajomego któremu zaproponowali anulowanie zamówienia lub dłuższy okres oczekiwania), cytuję „Dzwonił facet z LG z info że pralki będą wysyłane na początku października, bo muszą w nich soft zmienić i nie da się tego samemu zrobić. Albo się zgadzasz na zmianę terminu albo anulacja zamówienia”

    Ja póki co jestem bardzo zadowolony, świetnie wygląda ma mnóstwo funkcji ale mam dwa spostrzeżenia:
    – nigdzie nie mogę znaleźć funkcji Scent+ (nie ma jej w menu pralki ani w aplikacji mobilnej)
    – i druga ważna dla mnie uwaga: pralka pierze, ubrania są czyste, nie śmierdzą ale zupełnie nie czuć zapachu płynu do płukania gdzie przy poprzedniej 20 letniej pralce nie było z tym problemu. Uprzedzę pytanie czy płynu w komorze nr 2 ubywa, tak zmniejsza się jego ilość z prania na pranie.
    Zastanawiam się gdzie lezy problem? Czy pralka jest tak dobra że wypłukuje wszystko łącznie z zapachem płynu do płukania czy ma jakiś problem konstrukcyjny lub softwarowy?
    Może ma pan jakieś info dla mnie i potrafi pomóc? Pralka ma dosłownie parę cykli ale chyba coś jest nie tak?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Heh to nie byłby pierwszy raz, gdy LG promuje jakąś funkcję, której potem okazuje się, że na polskim rynku nie ma – tak było z komunikacją suszarki z pralka choćby, ale postaram się Scent+ jeszcze zweryfikować – w pl instrukcji z tego co pamiętam było coś o tym napisane.
      Ciekawe info co do tego softu.
      Co do zapachu to w poprzednich modelach też tak było i to dość typowe dla większości współczesnych pralek, ale bez autodozowania.
      Sprawdziłbym w 1 kolejności ilość dozowanego płynu i z tym ustawieniem poeksperymentował.
      Jeśli nic nie da, może być małe ryzyko jakiegoś błędnego złożenia pralki, ale żeby to sprawdzić, trzeba opłacić serwis (raczej na gwarancji nie przyjadą ,,bo pranie nie pachnie” 😉 ) lub spróbować samemu.

      • Namku pisze:

        Mam pralke hisense s7 też nie czuć zapachu płynu. A dosypuje już nawet te zapachowe kuleczki. Z silana przesiadłem się na perfumowane zmiękczacze i dalej zbytniej poprawy nie ma. Opcje standardowej dawki z 50 ml zwiększyłem na 60ml i w opcjach dałem żeby dozowala więcej ale znaczącej poprawy nie ma. Z tego co patrzę w statystykach to zazwyczaj pralka płuka 3x. Stara zabytkowa 15 lat bardziej pachniało ale ona 1 lub 2 płukała. One tak chyba mają albo jakieś inne opcje trzeba może włączyć

        • Krzysztof Kulikowski pisze:

          Coraz częściej to słyszę od użytkowników nowych pralek…
          Wygląda na to, że te 3 płukania usuwają zapach.
          Może trzeba pokombinować z innymi programami, któryś powinien mieć tylko 1 płukanie, zwłaszcza jakiś krótki.

Zostaw odpowiedź

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.


reklamaml