, Informacje z rynku Poradniki

Reklamacje sprzętu AGD – co powinieneś o nich wiedzieć?

fot. Ars Electronica, Flickr.com

fot. Ars Electronica, Flickr.com

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Reklamacje sprzętu AGD – co powinieneś o nich wiedzieć?”

 1. hasztag pisze:

  Bardzo ciekawy i rzetelny artykuł. Właśnie remontuję mieszkanie i planuję zakup kilku różnych sprzętów AGD i już wiem na co zwracać uwagę. Dzięki!

 2. cracken pisze:

  A czy złamany uchwyt drzwiczek do chłodziarki w lodówce??? A jako że uchwyt nie jest wymienną częścią trzeba zakupić drzwiczki całe,które kosztuje połowę co lodówka czyli 300 zł.

  • Marcepan pisze:

   Jeżeli uchwyt nie był uszkodzony przed rozpoczęciem użytkowania, to raczej nie przejdzie. Można próbować, ale sklep pewnie odrzuci reklamację z adnotacją, że „niewłaściwe korzystanie z urządzenia”.

 3. cracken pisze:

  Ok. Dziękuję.

 4. dorka pisze:

  A, czy trzecia naprawa zmywarki kwalifikuje się do zwrotu gotówki za sprzęt? Mamy zmywarkę z 5cio letnia gwarancją i co roku jest naprawiana .

 5. Kazimiera Klimczak pisze:

  Jak zachować się w sytuacji ,gdy usterka lodówki zgłoszona została do producenta „Amica” zgodnie z kartą gwarancyjną.Serwisant odwiedzał lodówkę kilkakrotnie na każde wezwanie po czym przysłał pismo,że reklamacja jest zakończona ponieważ wszystko jest w porządku w/g parametrów.Jest to lodówka bez szronowa. Aktualnie lodówka t.j.zamrażalnik jest zaszroniony w środku produkty zaśnieżone.Śnieg w okół drzwi zamrażarki i w zamrażarce. Zgłosiłam ponownie. Co robić?

Dodaj komentarz


reklama