, Newsy Poradniki

O czym pamiętać kupując sprzęt AGD na raty?

fot. agdmaniaK.pl na bazie zbg2, Fotolia.com

fot. agdmaniaK.pl na bazie zbg2, Fotolia.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “O czym pamiętać kupując sprzęt AGD na raty?”

  1. prorankingi.pl pisze:

    Lepiej to jednak dozbierać i kupić 🙂 Ostatnio jeden sklep miał wyciek danych, który dotyczył właśnie ludzi, którzy kupowali na raty.

  2. Błażej pisze:

    Kiedyś coś brałem na raty i dostałem jeszcze przed blankietem spłaty list z kartą kredytową. Tak, tak. Dopiero wtedy dokładniej przeczytałem umowę ale nie było tak źle. Był tam podpunkt, że bank zobowiązuje się do starczyć klientowi kartę kredytową. Innymi słowy oni się zobowiązują, a mnie do niczego nie zobowiązują. Zadzwoniłem mówiąc, ze nie chcę karty. Pani nie była zbyt miła ale w efekcie dowiedziałem się, że mogę przeciąć na pół i odesłać z listem, iż rezygnuję z kraty i jakimkolwiek uzasadnieniem. Tak też zrobiłem.
    Już dawno niczego na raty nie kupowałem. Staram się odłożyć odpowiednią ilość gotówki na planowane z wyprzedzeniem zakupy. Zakładam jaki okres czasu chcę dany sprzęt używać i zaczynam odkładanie odpowiednich sum. Dawniej robiłem pół tego scenariusza odkładając część, a część biorąc na raty. To też dobry sposób bo raty są wtedy małe, a okres spłaty krótszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml