, Informacje prasowe Kuchnia Kuchnie i piekarniki Newsy Samsung

Dual Cook to jakby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Dual Cook to jakby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”

 1. Łukasz Musialik pisze:

  A używałeś, miałeś styczność z tym patentem? Czy może komentujesz patrząc wyłącznie na zdjęcia? Odnieść się do tego względem własnych doświadczeń – o ile takie masz. To nie atak, pytam z ciekawości.

  • qwerty pisze:

   Jestem sprzedawcą agd i testerem. Testowałem samsungi i beko z dual cookiem – wiem co mówię w przeciwieństwie do Ciebie. Piszecie tu takie bzdury, że to się w głowie nie mieści, tak jak o lodówkach gdzie podajecie modele do zabudowy i wymieniacie samsunga który ma stały front nie do zamaskowania, albo polecacie lodówkę Bosha, gdzie aktualnie są to najbardziej wadliwe urządzenia w swojej kategorii… Zatrudnijcie kogoś kto w tym siedzi od lat a nie chłoptasia który kiedyś był Media Markt więc wie…

 2. qwerty pisze:

  Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o agd to wiedziałbyś, że dual cook samsunga i beko to zwykła ściema działająca tylko w niektórych przypadkach.Płyta pomiędzy komorami nie ma żadnego uszczelnienia – to zwykła blacha wsadzana na drabinki. Ściema i tyle. Po roku użytkowania gdy termoobiegi będą miały różny poziom zużycia komory już nie są neutralne.
  Naprawdę ostatnio grubo przesadzacie na blogu agd – piszecie takie głupoty, że to się w głowie nie mieście. Zatrudnijcie wreszcie kogoś kto ma pojęcie na ten temat lub darujcie sobie ten blog bo tylko ludziom szkodzicie polecając totalne buble!

Dodaj komentarz


reklamaml