, Bosch Braun Co kupić? MPM Philips Tefal Żelazka Zelmer

Jakie żelazko kupić? Wybieramy 7 dobrych modeli

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Jakie żelazko kupić? Wybieramy 7 dobrych modeli”

 1. kikiKaKa pisze:

  ja zainwestowałam w taniutkiego Łucznika SLI-7000 i bardzo sobie chwalę to żelazko, polecam! Ma dużą moc – 2000W, enamelową stopę, pionowy wyrzut pary, termostat czy samoczyszczenie, a więc wszystko to, co mają sprzęty znacznie droższych firm 🙂

 2. vixa pisze:

  faaajnyyy 🙂 sprawdzalam go sobie na allegro to nawet za 55zl mozna dostac z jakims gratisem, najtaniej 🙂 sklep sie chyba satysfakcja.pl nazywa

 3. sara pisze:

  Ja miałam dość ciągle psujących się tanich, żelazek i szarpnęłam się na tefal: www.conrad.pl/%C5%B…72_0601144 Jestem zachwycona! Ktoś z Was może też używa?

 4. sławek pisze:

  Tradycyjne żelazko porzuciłem, ze tak powiem a kupiłem w to miejsce generator pary Tefal GV9080. Z urządzenia jestem bardzo zadowolony, prasowanie idzie mi sprawniej i szybciej. Szybciej bo siła, moc pary jest taka, że ciuch jest uprasowany w moment.

 5. Jasta pisze:

  Ja od niedawna jestem posiadaczką żelazka Tefal fv5648 – póki co sprawdza się doskonale. Zagniecenia tkanin już nie są moją zmorą i nie wymagają długiego prasowania a to dzięi jednemu przyciskowi tubro bost. Do tego możliwość prasowania w pionie – jestem na „tak”

 6. Monixon pisze:

  widzę tu w rankingu texstyle7, a co sadzicie o Braun TexStyle 9 ? Nowszy model to chyba powinno byc lepsze. Warto kupowac?

 7. muniek pisze:

  Przy zakupie poważnie zastanowiłbym się nad żelazkiem, które pozwala prasować w pionie to bardzo wygodna technologia

Dodaj komentarz


reklama