REKLAMA TOP
, LG Lodówki Promocje

Do 1500 zł zwrotu za zakup lodówki LG! Szybka promocja tylko w lipcu

fot. LG

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Do 1500 zł zwrotu za zakup lodówki LG! Szybka promocja tylko w lipcu”

 1. Piotr pisze:

  Dzień dobry, czy lodówki lg nadają się do zabudowy? Czy poleca Pan jakąś objętą promocją pojedynczą?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Między meblami można zamontować lodówkę LG, najlepiej te w klasach E i D z zewnętrznym radiatorem z tyłu, choć obojętnie jaka to będzie lodówka tego typu, z tyłu i w górę trzeba zapewnić lodówce możliwość oddawania ciepła.
   Przykłady: GBB72MCDGN , GBB72SWUGN , GBV7280DEV , GBV7280DPY . Oczywiście oficjalnie LG powie, że obojętnie w jakim modelu, najlepiej zostawić 5 cm z każdej strony, ale gdy lodówka ma zewnętrzny radiator z tyłu i nie ma kratek po bokach, to jedyny skutek zabudowania to minimalnie większe zużycie prądu – trzeba tylko pamiętać, że zabudowa musi być wentylowana, nie może być szczelną wnęką – najlepiej skonstruować ją tak samo jak dla lodówek do zabudowy, czyli lodówka może pobierać powietrze dołem, oddawać ciepło tyłem i ciepłe powietrze oddawać do pomieszczenia górą.

   • Piotr pisze:

    Dziękuję za informację.Czy do drzwi lodówek Lg da się zamontować front meblowy? Czy potrzebne są jakieś przeróbki?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     Nie bardzo, to lodówki wolnostojące, jedynie wybrane mogą stać między meblami, LG na nasz rynek nie ma lodówek do pełnej zabudowy.

   • htr pisze:

    Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić które modele oddają ciepło tyłem (nie mają kratek po bokach)? Jeżeli mam już z uwagi na brak wolnego miejsca po bokach tracić na klasie energetycznej to wolałbym zacząć z wyższego poziomu. 🙂 Mam wrażenie że zdjęcia na stronach sklepów (widoczna kratka lub nie) nie do końca są miarodajne.

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     Każda LG oddaje ciepło tyłem, ale zewnętrzy wentylator i brak kratek po bokach mają tylko modele w klasie E i D z wyjątkiem jednego modelu w czarnym szkle. Fotki w sklepach i na stronie LG to loteria – raz pokazują prawdę, raz nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml