REKLAMA TP
, Promocje

Tani odkurzacz Ultenic FS1 ze stacją opróżniającą teraz jeszcze tańszy!

Ultenic FS1

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Tani odkurzacz Ultenic FS1 ze stacją opróżniającą teraz jeszcze tańszy!”

 1. Marcin pisze:

  Niby fajnie że jest ta baza ale…
  Odkurzacz opróżnia się za każdym umieszczeniem w bazie. Odbywa się to tak, że śmieci wylatują po wieczku pojemnika, po uszczelce. Gdy wyjmiesz odkurzacz z bazy i po prostu zamkniesz wieczko to na 99% pojawi się nieszczelność przez paprochy na uszczelce. Dodatkowo silikonowa tulejka odpowiadającą za uszczelnienie i wytworzenie podciśnienia również będzie dotykać nie płaskiej, czystej powierzchni, a syfu i kurzu który pozostaje na wewnętrznej stronie wieka. Żeby tego uniknąć należy za każdym razem po wyjęciu odk z bazy przetrzeć wieko od wewnętrznej strony. Albo nie wkładać odkurzacza do bazy zawsze, tylko wtedy, gdy zapełni się znacznie. Opróżnianie pojemnika powinno być wymuszane przez użytkownika, nie ma potrzeby by to robić po każdym odkurzaniu. To samo z ładowaniem baterii, wszyscy wiemy że pozostawianie baterii pod ciągłym ładowaniem skraca jej żywotność. Poza tym co wymieniłem odkurzacz jest ok. Daje radę.
  Mam też innej firmy, bez bazy. Ale gdy opróżniam pojemnik to po prostu przechylam go tak by śmieci nie wylatywały po wieku.
  Worki do bazy już są dostępne ale koszt to ok 20-24zl co tak podnosi koszty eksploatacji że po np latach potraja cenę zakupu. Bezsens, mówię to z punktu widzenia użytkownika bezzwrotnego ceklona Electrolux.
  Więc jeśli ktoś podejmuje decyzję kierując się obecnością bazy, to moim zdaniem nie jest to aż takie atrakcyjne rozwiązanie. A wspomniany wskaźnik 3 diód nie uważam za minus, wskazuje o prawidłowo, gdyby było np 9 czy w procentach nie zmieniłoby niczego, dobrze wiesz że myśli wskazuje niskie napięcie to jest niskie, i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml