REKLAMA TP
, Promocje

Suszarka z pompą ciepła marki Bosch w multi promocji!

Bosch WTW8760EPL

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Suszarka z pompą ciepła marki Bosch w multi promocji!”

 1. marek pisze:

  Chciałem kupić ale cena obecnie 3599zł i żadnej promocji

 2. Elminster pisze:

  Ten cashback od Picodi na zakupy w sklepie Euro RTV na kwotę 100 zł jest jak dla mnie oszustwem. Ponieważ ostatnio byłem na kupnie pralki i również był promowany ten cashback dokonałem zakupu za kwotę ponad 2500 zł pralki Bosch w wyżej wymienionym sklepie przez internet. Zrobiłem wszystko podręcznikowo zgodnie z wymogami Picodi, transakcja została u nich zarejestrowana (miała ich wewnętrzną numerację), po czym przed ostatnim etapem czyli wypłatą cashback został odrzucony. Złożyłem reklamację przesyłając jako dowód zakupy również fakturę zakupową. W odpowiedzi dostałem informację, że decyzją sklepu Euro RTV cashback został odrzucony i oni nic z tym nie mogą zrobić (sic!). Reasumując taki cashback jest wart tyle co …..

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Niestety tak działają wszystkie te systemy cashback – raz lepiej raz gorzej, mi ostatni Plente odrzucił cashback na prawie 30 zł za zakup Konesso. I żeby była jasność – my nic nie promujemy – to tylko info o takiej możliwości, gdybyśmy coś promowali to byłyby nasze linki na podstawie których można zarabiać.

   • Elminster pisze:

    Ja to rozumiem i nie mam o to pretensji -lepiejno czymś wspomnieć jeśli jest jakaś szansa na upust. Sam korzystałem z wielu różnych cashbacków ale z taką sytuacją jak opisałem spotkałem się pierwszy raz. Opinie o tej firmie na internecie też są raczej jednoznaczne i zapewne niewiele osób cokolwiek uzyskało. Warto tylko by tej i temu pokroju podobnym firmom przyjrzał die dogłębniej jakoś urząd- może UOKiK bo firma robi krótko mówiąc z korzystających z ich wtyczek kretynów. Rozumiałbym jeszcze sytuację gdybym najpierw dokonał zakupu, a potem sobie o tym przypomniał i próbował coś wyłudzić, ale zrobiłem wszystko ppdręnicznikowo jak należy, zresztą transakcja ta została przez samo Picodi zarejestrowana w ich systemie. A tłumaczenia z gatunku „nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobi” świadczą tylko dobitnie, że takie „firmy” nie powinny mieć racji bytu w dzisiejszych czasach.

 3. Albercikk pisze:

  Różnica między WTW8760EPL a WTW876S0PL to nie tylko wykończenie, WTW876S0PL nie ma możliwości podłączenia do odpływu oraz nie posiada kosza do suszenia butów i wełny.

 4. Maksimus pisze:

  Panie Krzysztofie chciałbym dobrać dobrą pralkę do tej suszarki – do kompletu (by móc postawić w słupku)? Co Pan poleca? Czy WAU28PHSPL jest dobrym wyborem.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Seria i elektronika ta sama, ale różni się wykończeniem – szare vs czarne, ale jeśli to nie przeszkadza to jest to dobrym wyborem.
   Idealnie pasują: WAU28Q1EPL i WAU28PHKPL z czego druga to już tylko expo sklepowe.

 5. AdamAdamus pisze:

  Cześć, ale do odpływu jej nie można podłączyć i trzeba wylewać wodę po użyciu, dobrze rozumiem?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Cytat ze strony producenta:
   „Zestaw do odprowadzania skondensowanej wody na wyposażeniu: DrainSet – suszarka, wyposażone jest w zestaw, dający możliwość podłączenia urządzenia do odpływu wody, dzięki czemu nie trzeba opróżniać szuflady zbierającej wilgoć z suszonego prania.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml