, Promocje

Drugi produkt do zabudowy 50% taniej w RTV EURO AGD – jeszcze tylko 2 dni!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Drugi produkt do zabudowy 50% taniej w RTV EURO AGD – jeszcze tylko 2 dni!”

 1. Kapos pisze:

  Zastanawiam się czy skorzystać z promocji i zakupić piekarnik plus płytę. Szukam dobrego jakościowego w rozsądniej cenie zestawu i czy Elektrolux
  Piekarnik Electrolux EOE7C31Z SenseCook,Piekarnik Electrolux EOE7P31Z SenseCook lub Piekarnik Electrolux SteamBake EOD6P77Z , Piekarnik Electrolux SteamBake EOD6C77Z . Czy któryś z tych piekarników będzie odpowiedni lub który jest naj. Odnośnie płyty to myślałem o Płyta indukcyjna Electrolux Slim-fit EIT61443B chyba że coś innego w tej promocji. Też zastawiałem się na Amica ale tu z piekarników Piekarnik Amica ED975398BA+ X-TYPE STEAM P lub Piekarnik Amica ED57369BA+ X-Type Steam . Co wybrać by było dobrze 🙂 Chyba że coś z Whirlpool?

  • Kapos pisze:

   Ale też myślałem o zestawie niebiorącej w tej promocji zestawie Amica PIE6543TSUN 2.1 plus Amica ED97638BA+ X-TYPE STEAM

   • Krzysztof Kulikowski pisze:

    Piekarnik też spoko, po prostu nie ma termosondy i pyrolizy. Płyta z tych tańszych, poziom niżej od wcześniejszego Electroluxa, ale i tak nie jest zła jak na 1300 zł.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Promocja była do północy…
   Ale ogólnie to najlepsze z wymienionych to niemieckiej produkcji Electrolux EOE7P31Z SenseCook (reszta modeli Electorluxa to włoszczyzna) i Amica ED975398BA+ X-TYPE STEAM P . Oba z pyrolizą, dobrą elektroniką, szerokimi blachami, termosondami. Amica ma 2 prowadnice teleskopowe, lepszej jakości drabinkę suszarniczą, wyższą komorę pieczenia, więcej poziomów pieczenie, a Electrolux za to ma szerszy zakres temperatur 30-300 stopni (Amica 30-280 stopni).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml