, Promocje

Dzisiaj taniej kupisz suszarkę Amica z autoczyszczeniem skraplacza

Amica AD2C83KiStVAH

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Dzisiaj taniej kupisz suszarkę Amica z autoczyszczeniem skraplacza”

 1. Oliwka pisze:

  Witam, stoję przed zakupem:
  1.suszarki,
  po Pana opiniach skłaniam się ku Lg RC80U2AV4D i myślę o dokupieniu gwarancji na 5 lat. Czy potrzebna jest rozszerzona, orientuje się Pan gdzie najlepiej przedłużona gwarancję kupić?
  Sprzedający w salonie agd mi mocno odradza LG i sugeruje miele TSD263 WP , czy naprawdę to taka przepaść między nimi?

  2. Czy do ok.2000zl kupię sensowną zmywarkę Elektrolux (60cm do zabudowy z krytym panelem). Najlepiej z listy promocyjnej producenta na przedłużona gwarancję. Jeśli nie to jaki najtańszy Elektrolux z tej listy promocyjnej jest do rozważenia? Jeśli żaden to czy może Pan polecić proszę zmywarkę z dokupioną gwarancją na 5 lat w sumie za 2000 najlepiej) do 2500.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   1. BDB wybór. A co sprzedawca opowiada – jestem ciekaw 🙂
   Miele ma świetnie rozwiązaną filtrację z 2 filtrami w drzwiach, nietypowo zaprojektowanymi i dodatkowym filtrem na skraplaczu z gąbki o 2 warstwach – system działa dobrze od lat. Na minus dla Miele gorsza klasa energetyczna, znacząco wyższa głośność. Oba mają galwanizowane bębny, taki sam wsad. Obie są świetne, LG ma nieco więcej bajerów i także bezobsługowy wymiennik ciepła. Główna różnica to cena. Model Miele nie spada poniżej 4000 zł, a LG da się często kupić za 2500 zł minus cashback.
   2. Na liście jest kilkadziesiąt modeli i w większości są to zmywarki powyżej 2000 zł. Celować można w dowolną 44 dB, z 3 szufladą. Z innych firm do 2500 zł kupi się spoko zmywarki Whirlpoola z serii WIP i WIO (w cenie zmieści się gwarancja na 5-6 lata). Producent ma własny program przedłużonej gwarancji – https://www….whirlpool/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml