, Promocje

Genialna pralka LG w super ofercie Media Expert!

LG F4WV508S1E

LG F4WV508S1E

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

20 odpowiedzi na “Genialna pralka LG w super ofercie Media Expert!”

 1. Paweł pisze:

  Czy komuś z Was się zdarzyło, że nowa pralka wydawała podczas swojej pracy taki wysoki dźwięk (pisk), który powodował dyskomfort w uszach / głowie? Bo nie wiem, czy sobie wkręcam, ale kupiłem f4wv508s2e i przy każdym praniu mam wrażenie, że coś w tle piszczy… czy to taka natura tych nowych pralek bez paska?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Trudno odpowiedzieć na to pytanie zdalnie, nie słysząc sprzętu, ale nie raz spotkałem się z podobną opinią na temat dowolnej pralki z napędem inwerterowym, a nie szczotkowym. Taki wysoki dźwięk to normalna praca silnika bezszczotkowego (inwerterowego), no chyba, że dźwięk jest faktycznie znacznie wyższy niż normalna praca napędu – jeśli da się to nagrać, może Pan udostępnić link do nagrania, a najprościej można wezwać serwis – sprawdzą czy to normalna praca, czy coś jest nie tak z Pana sztuką.

   • Paweł pisze:

    To jeśli to jest charakterystyka tych silników to jest to bardzo niekomfortowe. Serwis wezwałem a w zasadzie to zgłosiłem rękojmie. Spróbuje inny model czy jest znośny jak nie to będę musiał zrezygnować w ogóle z LG z takim silnikiem, a szkoda. Wątpie aby się to nagrało telefonem ale spróbuje: https://driv…sp=sharing – trochę jak najszybszy pulsar w kosmosie 🙂

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     Niestety słyszę tylko obracające się pranie – nie słyszę pracy silnika. To nie kwestia LG, bo silniki inwerterowe mają wszyscy.

 2. Paweł pisze:

  Wybrać tą z artykułu F4WV508S1E / F4WV508S2E czy F4WV509S1E ? Czy różnią się one czymś poza pojemnością 8kg i 9kg? Pozdrawiam

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Pojemność bębna taka sama, różnią się tylko teoretycznym wsadem i pierwsza ma niższą klasę C, pozostałe B (bez znaczenia).

 3. MrTofu pisze:

  Panie Krzysztofie
  Wybrać tą z artykułu F4WV508S1E czy F4WV508S2E ?
  Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Jeden pies, różnią się wykończeniem i klasą energetyczną, a tak to te same pralki, więc brać tą, która jest aktualnie w lepszej promocji (dobre ceny to okolice 1900 zł i mniej).

 4. Matys pisze:

  Dzień dobry, czy u kogoś z Państwa w pralce LG F4WN608S2 doszło do starcia uszczelki/fartucha? Pralka ma niecały rok, wczoraj po wirowaniu na 1400rpm zauważyłem ogromną ilość pyłu od startej uszczelki. Wcześniej były to niewielkie ilości – myślałem, że to z ubrań. Dziwne, bo nie widać aby bęben dotykał tej uszczelki (jednak widać jej uszkodzenie). Oczywiście pralkę będę zgłaszał do serwisu gwarancyjnego, jednak zastanawia mnie, skąd taki efekt (mam zdjęcia i film, jeśli kogoś by interesowało jak to wygląda)… Pozdrawiam

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Ewidentnie jest coś nie tak, może zerwała się górna sprężyna zbiornika, padł amortyzator, lub od początku wał był krzywy, a może jeszcze coś innego – trzeba wołać serwis, niech ogarną.

   • Matys pisze:

    Dziękuję serdecznie za odpowiedź, jutro uderzam do serwisu :).

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     Proszę dać znać co zdiagnozowali 🙂

     • Matys pisze:

      W zasadzie nic. Był gość z serwisu LG, „popatrzył” i stwierdził, że wymienią fartuch. Nawet nie włączył urządzenia. Na pytanie, co w przypadku kiedy problem się ponowi stwierdził, że coś pomiędzy uszczelkę mogło się dostać, bo innej możliwości nie ma – co oczywiście jest bzdurą. No nic, niech wymienią uszczelkę, włączę wirowanie na 1400 rpm i jeśli znowu zauważę pył z uszczelki, to zgłaszam do sklepu z tytułu rękojmi. Generalnie serwis żenada.

     • Krzysztof Kulikowski pisze:

      No to niezły as z tego serwisanta…

 5. Mef pisze:

  Panie, Krzysztofie
  Jaką suszarkę poleciłby Pan do kompletu z pralką LG F4WV709S1BE ewentualnie inną polecaną przez Pana?
  Załozenie – głębokość urządzeń max 60cm

  pozdrawiam

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Najlepiej dowolną RC90 od LG – producent podaje błędną głębokość 69 cm – realnie ma 60 cm po blacie (czyli tak jak inne) i do 67 cm wymiary z wystającymi elementami z tyłu i drzwiami. Jeśli ma mieć do 60 cm wymiaru całkowitego to już zostaje tylko Beko.

   • Mef pisze:

    dziękuje za propozycje 🙂
    z wystającymi elementami (tył + drzwi) chciałbym zmieścić się w 65cm + 5cm oddechu w szafce (3cm tył +2 cm przód) + 2cm front szafki, gdyż głębokość wnęki mam 73cm max….

    LG, Bosch, Miele w suszarkach to rozpoznawane i godne marki, pytanie jak to wygląda z Beko?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     Jeśli ma Pan łącznie 70 cm to spokojnie każda wejdzie. Brałbym to co sam kupiłem – LG RC90 – ma 67 cm wymiaru całkowitego i z tyłu wystarczy dać jej 2 cm luzu z przodku 1 cm i jest tak jak Pan pisze.

 6. Tony pisze:

  Lepsza od LG F4WV709S1BE ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml