, Ekspresy do kawy Newsy Akcja partnerska

Najlepszy system spieniający mleko w ekspresach do kawy: porównanie

fot. materiały prasowe

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Najlepszy system spieniający mleko w ekspresach do kawy: porównanie”

 1. Łukasz pisze:

  Miałem ekspres Saeco z automatycznym systemem spieniania mleka i służył mi bezawaryjnie przez 4 lata. Niestety zepsuł się i musiałem kupić nowy. Tym razem wybór padł na DeLonghi. Niestety mimo że również robi świetna kawę, to kawa mleczna w podobnej proporcji jest wyraźnie chłodniejsza. A ja bardzo lubię delektować się gorącą kawą z mlekiem więc byłem w kropce. Ciężko byłoby go zareklamować, bo zapewne wszystko jest z nim w porządku a wydawać kolejne 2 tysiące na kolejny ekspres byłoby bez sensu. Sytuacja patowa. Szczęśliwie znalazłem rozwiązanie. Kupiłem za 100 złotych w Lidlu spieniacz mleka i to rozwiązanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania.Spieniacz daje mnóstwo możliwości, jest łatwy w obsłudze, a do tego z tą pianka kawa jest jeszcze cieplejsza niż przy pierwszym ekspresie. Dlatego na pytanie czy warto kupić ekspres z automatycznym spieniaczem? Zdecydowanie nie! Wystarczy dobry automatyczny spieniacz mleka dający więcej możliwości niż automatyczny ekspres poniżej czterech tysięcy złotych!

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Ma Pan sporo racji, tak też wyglądają profesjonalne ekspresy – mamy tylko dyszę do spieniania, lub nic – wtedy korzystamy z osobnego spieniacza. Głównym problemem jest lenistwo – w ekspresie automatycznym naciskamy przycisk i za ok. 60 sekund mamy gotowy napitek 😉 Ogólnie rozwiązanie z osobnym spieniaczem jest opłacalne – ekspresy robiące samą kawę czarną są dużo tańsze, sensowny kupi się już za 1000 zł.

 2. Kowalska pisze:

  Oczywiście, że warto! Dla mnie taki ekspres ciśnieniowy, to wielka oszczędność pieniędzy. W restauracji zwykłe Latte kosztuje nawet 14 zł, a mając ten sprzęt możemy sobie przygotować je samodzielnie w domu. Odkąd mam ekspres marki De longhi, to korzystam z niego kilka razy w ciągu dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml