REKLAMA TP
, Felietony Newsy

Nowe liczniki prądu mogą Cię szpiegować

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Nowe liczniki prądu mogą Cię szpiegować”

  1. QuiGonDżin pisze:

    Prócz rozsądnego korzystania z urządzeń elektrycznych jest inny sposób na obniżenie rachunków. Można sprobować zmienić sprzedawcę energii elektrycznej. Ja np ostatnio wybrałem firmę Axpo. Obniżyłem rachunek, a także mam poczucie, że robię coś dobrego, bo 100% energii, którą sprzedają pochodzi ze źródeł odnawialnych, zatem nie dość, że mam więcej grosza w portfelu co miesiąc to jeszcze pomagam środowisku. Polecam poprzeglądać takie oferty bo na prawde możecie obniżyć opłaty. To nic nie kosztuje i niedługo trwa!!!

  2. Amper pisze:

    Nowoczesne liczniki pobierają prąd do działania – zapłaci konsument za to. Nowoczesny licznik Liczy zużycie nawet poniżej 1W, niektóre stare nie poruszały się nawet do 15W poboru. Nowoczesny licznik to elektronika a ta jest zawodna jak wiemy. Stary licznik pracował 20 lat bez problemów.
    Po aferze wyborczej w państwowych lub kontrolowanych przez państwo a także w firmach które nie są wysoko skomputeryzowane a pracujący tam ludzie słabo zaznajomieni ze światem cyfrowym żadne dane nie są bezpieczne. Jeśli ktoś zechce je wykraść to to zrobi. Najlepszą metoda na oszczędzanie prądu jest rozsądne korzystanie z urządzeń i żaden licznika tego za nas nie zrobi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml