, Kuchnia Poradniki TOP, rankingi Wyciskarki i sokowirówki

Kupujemy sokowirówkę – poradnik AGDManiaKa

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Kupujemy sokowirówkę – poradnik AGDManiaKa”

 1. dodi pisze:

  Ja mam wyciskarkę Redmond 920 i wszystkim ją polecam www.komputronik.pl/produ…20s-e.html. Wydajna i cicha.

 2. aleksandrawma pisze:

  sokowirówki to przeżytek teraz trzeba soki robić w tłoczarkach, zastanawiam sie nad kuvingsem i huromem, przekonuje mnie ten nowy kuvings chyba bardziej. fajną opinię przeczytałam
  soknazdrowie.pl/czym-…iskam-sok/

 3. okrutny_kurczak pisze:

  Dla mnie ważna jest jakość. Co z tego, że kupię tanio, jak mi się rozleci i albo będę po reklamacjach się bujać, albo zbierać na nowy sprzęt. Już wolę droższe, lepsze i na raty. Tak samo było z mikserami, zajechałam 3, w tym średnią półkę i w końcu dojrzałam do planetarnego na K. 😉 i jestem zadowolona. Tak samo użytkowanie – wyciskarki są tańsze w użytkowaniu, bo zżerają mniej prądu, dają więcej soku dobrej jakości i mniej resztek, w końcu wyjdę na plus. Po poszukiwaniach nabyłam Zebrę i kurczę, myślałam, że całe jabłka to „chłyt” marketingowy, a tu miłe zaskoczenie. Wyciskanie trwa praktycznie tyle co mycie warzyw, resztek mini minimalnie. Mogę z czystym sercem polecić.

 4. marek pisze:

  Ja tak jak kolega Marcin polecam wyciskarkę do soków, nie ma porównania do sokowirówek.
  Wiadomo, że patrząc na ceny bardziej znanych marek i wypasionych modeli można się zniechęcić- cena na poziomie 1000zł to normalna sprawa.
  Jednak dla zwykłego zjadacza chleba mogę polecić taki model za nieco ponad 300zł link
  Nie jest to majątek, według mnie cena uczciwa, ale radość ze spozywania samodzielnie zrobionych przysmaków jest bezcenna.

 5. Marcin pisze:

  Na dzień dzisiejszy coraz bardziej wchodzą na rynek wyciskarki do soków – mniejsze straty, nie ma nagrzewania się soku i napowietrzania które powoduje utlenianie witamin… a że cena jest wyższa? A ile jest warte nasze zdrowie?

  • Kot pisze:

   No i po jakimś czasie wychodzi, jakie śmieszne i żałosne jest wypisywanie bzdur na podstawie materiałów reklamowych. Nasze zdrowie zupełnie nie ucierpi przez sokowirówki. Nie zabijają witamin, nie rozstrzeliwują pod ścianą wartości odżywczych.

Dodaj komentarz


reklamaml