, Ekspresy do kawy Gwarancja Kuchnia Pozostali Testy

Recenzja: Krups EA8050


Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Recenzja: Krups EA8050”

 1. qucia pisze:

  Witam serdecznie ! Mam nieciekawy problem z moim ekpresem KRUPS EA8050. Jesienią zaczęła od spodu wyciekać woda z kawą . Zawiozłem do serwisu do Lublina ,,Dukat Servis” (totalna porażka – nie polecam). Skosili mnie 250 zł. Wymienili kilka gumowych uszczelek i miało być ok. Zapłaciłem, przywiozłem ale błąd pozostał ,żałuję, że na miejscu nie sprawdziłem. W domu włączyłem i nie dość , że młynek mielił z przerwami, przepuszczał (na sucho kręcił bez problemu), z kawą w środku słychać było jakby ktoś linijką przejechał po sztachetkach w płocie i problem wycieku pozostał. Zawiozłem ponownie , przeprosili i znowu pokazali mi kilka wymienionych uszczelek ale kasy już nie wzięli, w ramach rekompensaty jeszcze wyczyścili i odkamienili. Ekspres pochodził dwa tygodnie. Teraz problem młynka opisany powyżej powrócił oprócz tego zamiast – powiedzmy- nastawionej 160ml kawy wylatuje tylko 50 ml, reszta wody znajduje się w ociekaczu pod filiżanką. Już nie miałem śmiałości jechać do tych partaczy. Żona zawiozła – stwierdzili, że tym razem na 100% pompa ale koszt wymiany to już 600zł ale po znajomości to 450 zł. Co o tym myślicie ? Czy taka awaria jest do usunięcia? Wg mnie to chyba awaria zespołu kotła lub elektronicznego sterowania, bo skoro woda została pobrana i wyleciała (część do filiżanki, część do ociekacza) to nie awaria pompy . Może znacie jakiegoś mechanika w okolicach Kraśnika ? Bardzo proszę o pomoc.

 2. immkan pisze:

  Mam ten ekspres ponad dwa lata, robi dobrą kawę, oczywiście wiele zależy tu od ziaren. Wady o których mowa w artykule niestety ujawniły się u mnie. Co do awaryjności, to mój ekspres był w serwisie raz i po naprawie działa dobrze. Kupując go wykupiłem jednak dodatkowe ubezpieczenie które przedłuża gwarancję do 5 lat więc ewentualnymi, kolejnym awariami nie przejmuję się zbyt mocno. Po tym okresie, a prawdopodobnie prędzej, pewnie i tak zdecyduję się na jakiś nowy model.

  Mleko czasem spienia się dobrze innym razem z dyszy wydobywa się w takiej postaci w jakiej zostało wciągnięte, po dwóch latach nie doszedłem jaki jest powód. Pojemnik na mleko – ładnie wygląda i na tym kończą się jego zalety. Ja wkładam rurkę wprost do kartonu z mlekiem – podnosi to szanse na dobrze spienione mleko.

 3. Cytrus pisze:

  ja go mam i po 12 miesiącach i zrobieniu 1300 kaw oraz 280 cykli pary zepsuł się – cały czas na wyświetlaczu pisze trwa automatyczna konfiguracja. Właśnie oddałem go na gwarancji do serwisu i czekam. Generalnie kawa pyszna ale awaryjność tego modelu to jakaś tragedia .

 4. axis pisze:

  bezsensowna konieczność wymiany filtra co 60 dni nawet jak zrobił w tym czasie jedynie 80 kaw, głośny jak wiertarka, końcówka od spieniacza podczas użycia wpada do kubka średnio co druga kawa, (plastikowa część ześlizguje się po silikonowej uszczelce,efekt: wszystko dookoła zachlapane i usyfione), wibracje przesuwają filiżanki, w przypadku małej ilości mleka w dzbanku pluje powietrzem, co brudzi wszystko dookoła), trzeba być nie lada specjalistą by wsunąć kubek pod końcówkę spieniacza, bo ma za mały zakres ruchu) generalnie mam go dosyć po trzech miesiącach,

 5. Joanna pisze:

  Moj juz po roku cieknie z kilku stron i mam blat pozalewany w kilku miejscach brunatna ciecza.

 6. adam pisze:

  nie polecam krupsa po 2 latach można go wyrzucić na śmietnik

 7. Spieniacz do mleka pisze:

  A ten spieniacz jest w zestawie z ekspresem?

Dodaj komentarz


reklama