, Kuchnia Poradniki

Uwaga: tych błędów nie chcesz popełnić w kuchni

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Uwaga: tych błędów nie chcesz popełnić w kuchni”

 1. emilwiadrzany pisze:

  Co do herbaty z cytryna
  Herbata z cytryna nie szkodzi w żaden sposób jeśli dodamy cytrynę po zaparzeniu się herbaty, gdyż cytrynian glinu który może powstać w herbacie, powstaje tylko i wyłącznie przy kontakcie cytryny z liśćmi herbaty.
  Używajcie do herbaty tyle cytryny ile chcecie ale dopiero po wyciągnięciu torebki lub usunięciu zaparzacza jeśli z takowego korzystacie.

 2. Miśka pisze:

  Z tym kurczakiem, to ciekawa sprawa…

 3. DanBK pisze:

  Zróbmy test pomidorowy. Jeden pomidor w lodówce a drugi obok poza lodówką w kontrolowanej temperaturze pokojowej 20 stopni Celsjusza… Kolejny aspekt trzymanie warzyw i owoców poza lodówką to te najzwyklejsze muszki owocówki.

  • Maciej pisze:

   Niedawno robiłem taki test 😉 Cały czas myślałem, że lodówka bardziej służy np. pomidorom, ale przekonałem się, że to nie jest prawda. Dodam, że w znacznym stopniu zależy to od pomidorów – testowałem na warzywach, które kupiłem w warzywniaku: miały odpowiedni kolor, smak i zapach. Można je uznać za prawdziwe – znacznie lepiej zniosły wiklinowy koszyk. Tych z supermarketów nic nie jest w stanie zniszczyć, ale to chyba słaba rekomendacja 😉

 4. Sylwia pisze:

  Bardzo przydatne porady 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml