REKLAMA TOP.agd
, Dyson Newsy #linki-afiliacyjne

Dyson prezentuje aż 11 urządzeń w Berlinie. Co nowego?

fot. Dyson

Te artykuły także cię zainteresują:
Popularne produkty:

7 odpowiedzi do “Dyson prezentuje aż 11 urządzeń w Berlinie. Co nowego?”

  1. Maciej pisze:

    DYSON nie umie w roboty sprzątające, ale cóż do 3 razy sztuka.

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      To prawda, ale ten nowy ma już lidar, przednie kamery, sensowne mopowanie i wygląda na to, że stację bez braków – jeśli nie skopali softu to może być ciekawym sprzętem, choć jeszcze pozostaje kwestia ceny – jeśli pójdą w 6-7 tysięcy zł to pozostanie tylko ciekawostką rynkową i sprzętem dla fanatyków marki.

      • Alex pisze:

        Mimo, ze wczesniejszy model robota byl fatalny, to jednak byl robotem zapewniajacym najlepsza sile „wciagania” – ulepszenie o nowoczesne komponenty i niezawodny software moze dac spektakularny efekt.

        • Krzysztof Kulikowski pisze:

          Poszli praktycznie taką samą drogą jak iRobot w Roomba Max 705 Combo AutoWas h za 4500 zł, czy Philips 9000 XU9100/10 za 3800 zł, tylko, że ich robot raczej nie będzie w tym pułapie cenowym – zagraniczne strony podają kwotę 1499 dolców w USA. Obstawiam, że i tak się już nie przebiją – ani iRobot, Dyson, czy Philips – rynek należy do Dreame i Roborocka, coś tam próbuje Ecovavs, Eufy, Narwal.

      • Maciej pisze:

        zobaczymy

        • Jakub pisze:

          Według informacji z Reddita ten nowy robot Dysona to przebrandowany chiński gotowiec, bliźniaczy do tej najnowszej najdroższej Roomby

          • Krzysztof Kulikowski pisze:

            Heh, tak to faktycznie wygląda, jakby jedynie wskazali palcem producentowi z Chin jak ma wyglądać stacja…

Zostaw odpowiedź

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.


reklamaml