wtorek, 2 sierpnia 2022, Szymon Marcjanek

TEST Roborock S7 Pro Ultra – genialny robot z wszystko mającą stacją

15
Roborock S7 Pro Ultra / fot. techManiaK.pl

0 odpowiedzi na “15”

 1. Hela pisze:

  Dziękuję za obszerną recenzje. Robot „ kliknęłam „ w niedziele. Nie wiem już kto bardziej nie może się go doczekać ( mąż czy ja 😉). Mam 2 pytania :
  1.Czy jeśli chciałabym aby posprzątał na pietrze , przenoszę bazę również na piętro ? Nie merda się mu w „ głowie „ przez takie przeprowadzki ?
  2. Najpierw odkurza całe piętro i później mopuje. Dobrze rozumie ? To nie jest tak , że robi obie te czynności równocześnie (mam taką nadzieje ).

  • Hela pisze:

   No tak ale jesli będę chciała aby mył mop co 10 min to na pietrze bez bazy będzie domagał się jej w celu dokonania tej czynności . Mozna go wtedy znieść na parter do bazy i znowu na piętro w celu kontynuowania mocowania ?

   • Krzysztof Kulikowski pisze:

    Wtedy stacja będzie mu potrzeba niestety. Można tak zrobić, po powrocie powinien się zlokalizować i wrócić do pracy.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Może mopować od razu z odkurzaniem, ale lepsze efekty są gdy najpierw odkurzy cały dom, a potem zabierze się za mopowanie.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Stacja jest wielka i ciężka, więc nie specjalnie mi by się chciało. Stacja u mnie stała na parterze, a na piętro dawałem go samego – przełączał mapę automatycznie, sprzątał i na końcu dawał komunikat, że nie może znaleźć stacji.

 2. Dorota pisze:

  Witam,
  Dziękuję bardzo za artykuł. Chciałam się jedynie upewnić – czy ten model ma już tą najlepszą stację czyszczącą co ma być w modelu S7 MaxV ultra ? czy jedyna różnica to rzeczywiście te kamery?
  Pozdrawiam,
  Dorota

 3. Marcin pisze:

  Z moim skromnym doświadczeniem stanowczo mówię NIE wszelkim robotom „ciągnącym szmatkę”. Miałem i nie polecam. Tylko roboty z rotującymi mop padami robią należytą robotę z myciem podłóg. Za połowę ceny Roborock można kupić Dreame Bot W10, nie ma co prawda funkcji samoopróżniania pojemnika na śmiecie e jeśli komuś na tym zależy to jest także i taki – Ecovacs…
  Tylko rotujące mopy, tylko!

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Nie zgodzę się z tą opinią. Fakt, że rotujące mopy robią robotę, ale Roborock nie wiele od nich odstaje, a za to rozwiązanie Roborocka dużo lepiej czyści mopy, sam się opróżnia, uzupełnia wodę, ma szczotkę silikonową, a nie tradycyjną, więc mniej jest problemów z włosiem, choć jak na 3200 zł W10 to niezła opcja bardziej budżetowa. Oba roboty mocno różnią się, więc spełniają wymagania nieco innych użytkowników.

 4. Daniel pisze:

  Dzień dobry,
  Szukam właśnie dobrego robota ale zastanawiam się na d jakimś z obrotowymi mopami. Jeśli miałby Pan porównać tego roborocka do roimi eva to którego by Pan wybrał?
  Pozdrawiam

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Roidmi Eva nie testowałem jeszcze, na razie miałem na testach wyrób EcoVacs pod logo yedi (mop station) i samo mopowanie było świetne, czyszczenie mopów w stacji już raczej średnie (tu działa to znacznie lepiej).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml