REKLAMA TOP
poniedziałek, 4 lipca 2022, Szymon Marcjanek

Samsung Bespoke Jet Pro Extra to jeden z najlepszych odkurzaczy pionowych (TEST)

1
Samsung Bespoke Jet Pro Extra VS20A95973B / fot. techManiaK.pl

0 odpowiedzi na “1”

 1. Marcin pisze:

  Dzień dobry. Zastanawiam się nad kupnem odkurzacza pionowego z funkcją mopowania. Padło na Philips AquaTrio , Samsung Deskope Jet Pro Exstra i widziałem jeszcze końcówkę mopujaca do Dyson V15 detect. Jest gdzieś porównanie tych odkurzaczy ?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   AquaTrio średnio można polecić, Dyson i Samsung mają podobne rozwiązanie do mopowania i opisałem je w teście. Samsungowe moim zdaniem nieco porządniejsze.

 2. Jarosław pisze:

  Mam poprzedni Samsunh Jet90. Plusy poręczność, eaga, łatwość prowadzenia, skuteczność odkurzania, ilość akcesorium.Minusy niestety dyskwalifikują. Cena bateri. Dostępność części. Cena filtrów. Filter materiałowy rozkleił się po jednym myciu na mokro. Pojemnik na kórz( zaczep pęknięty po 4 miesiącach. Cena tego pudełeczka z niewiele grubszego plastiku od butelki pet jest dramatycznie wysoka. Dostępność akcesoriów dramatycznie słaba.Choć pi kilku latach jest lepiej. Wystarczy dodać, że bateria o połowę mniejszyj pojemno niż dyson kosztuje dwa razy więcej. Ostatnio zauważyłem spękanie na końcówce rury przy odkurzaczy(tam gdzie mocujemy rurę teleskopową. Mimo, że z odkurzaczem obchodzę się ostrożnie po dwuch latach widzę jak się rozpada. Przejściówka ta łamana nie ma już oporu należytego przy zginaniu, sama się prostuje, lub wygina. Jakość wykonania jak w tanim chińczyku. Następny będzie Dyson lub Bosch unlimited serie8.

 3. Stan pisze:

  Dzień dobry, na stronie nie widzę testów Jet 95 pro extra, czy jest Pan w stanie wskazać do którego samsunga jest mu najbliżej?


reklamaml