REKLAMA TP
poniedziałek, 28 czerwca 2021, Szymon Marcjanek

Roborock H7 to odkurzacz lekki i mocny. Czy ma wady? (TEST)

6
Roborock H7 / fot. techManiaK.pl

0 odpowiedzi na “6”

 1. Jarosław pisze:

  Wyjątkowo nie polecam, w szczególności dystrubucji firmy Jamicon. Model H6 po 9 miesiącach przestał działać. Kupiony za 1749 zł w październiku 2020, używany do doraźnego sprzątania w mieszkaniu (razem z Roborockiem S6 i standardowym odkurzaczem). Diagnoza z serwisu: bateria do wymiany. Okres gwarancji na baterie: 6 miesięcy. Koszt naprawy: 400 zł + wysyłka (!).

 2. S. pisze:

  Nie polecam,
  H7 – po dwóch miesiącach – wyjący silnik, podobno z mojej winy 🙂 ale reklamacja uwzględniona,
  teraz złamała się plastikowy zaczep do zamykania pojemnika – znowu będę reklamować.
  Miotła i stary odkurzacz wraca do łask.
  Ten roborock to moja najwięszka pomyłka i najgłupiej wydane 1500 zł

 3. Niezadowolony pisze:

  Nie jestem zachwycona Roborock H6 ani H7.
  Roborock H6 już dwa razy odesłałam na naprawę gwarancyjną popsutego przycisk siły ssania – obie naprawy serwis sprawnie zrealizował jednakże w sprzęcie za 1500 zł padający przełącznik mocy silnika to dla mnie nieporozumienie. Nie wiem co zaoferuje mi serwis/sprzedawca przy trzeciej awarii.
  Liczyłam, że nowa wersja czyli Roborock H7 jest pozbawiony jest przypadłości (niedziałający guzik zmiany mocy) ale niestety usterka ujawniła się również w tym modelu – urządzenie naprawione w ramach gwarancji.

  Dziś wybrałabym Dysona – droższy, i może się zepsuć po gwarancji, ale przez 2 lata nie powinien sprawić żadnego problemu.

  Największym plusem w Roborocku jest guzik blokujący pracę – nie wyobrażam sobie posprzątania powierzchni większej niż kilka m2 z wciśniętym „spustem” jak w dysonie


reklamaml