REKLAMA TP
, Electrolux Newsy Płyty indukcyjne

Świetne nowości w IKEA -zaawansowane płyty indukcyjne Electroluxa od 2199 zł

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

12 odpowiedzi na “Świetne nowości w IKEA -zaawansowane płyty indukcyjne Electroluxa od 2199 zł”

 1. tomzoo pisze:

  czy płyta Blixtnabb posiada opcję ograniczenia mocy ze względu na mały amperaż sieci?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Nie widzę systemu FlexiPower w opisie, to typowa płyta 2 fazowa (16A), choć ma opcję podłączenia pod 1 fazę z zabezpieczeniem 32A.

 2. Bartłomiej pisze:

  Czy jeśli wybiorę model płyty bez „grupowania” dwóch pól, to czy nadal mogę sobie postawić na tych dwóch polach szeroką brytwannę i po prostu ustawić oba pola na tą samą wartość? Czy też wtedy coś wybuchnie?

 3. Andrzej pisze:

  Płyta HÖGKLASSIG, czy to normalne że jak tylko położymy jakiś garnek i płyta jest włączona, ale pole nie jest ustawione jeszcze na grzanie to pod nim słychać odgłosy jakby trzaskania/cykania? I jest to głównie na lewej części płyty, gdy gotuje coś na prawej części a na lewej leży tylko garnek bez grzania to jakby spod niego cały czas wydobywa się to trzaskanie. Czy to normalne? Bo odgłos jest dosyć mocny i praktycznie nie można tu mówić o komforcie pracy przez dzień nie mówiąc już wieczorem.
  Dodam, że na odwrót gdy z lewej się coś grzeje a na prawej części leży tylko garnek to tych odgłosów nie ma albo są praktycznie niesłyszalne.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Gdy położymy garnek na włączonej płycie, to mogą pojawić się delikatne ciche dźwięki, ale na pewno nie nazwałbym ich trzaskaniem przeszkadzającym w czymkolwiek – może Pan przedzwonić do serwisu i zapytać co i jak – ma Pan 5 lat gwarancji producenta na ten sprzęt.

 4. A pisze:

  kupiłem tą płytę, ale mam problem przed podłączeniem – ona chyba nie jest pod 400v? czy warto ją instalować w takim razie, jeśli moja instalacja pasuje pod 400v?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Ma Pan schemat podłączeniowy pod 2 fazy, dlatego potocznie mówi się o podłączeniu pod siłę (mimo iż nie wykorzystujemy 3 fazy). Tak ma 99% płyt o szerokości 60 cm i mocy ok. 7,4kW. Tylko wybrane modele szersze, o mocy ok. 10-11 kW wykorzystują wszystkie 3 fazy. Płyta jest super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml