REKLAMA TOP.agd
, Hisense Newsy Pralki i suszarki #linki-afiliacyjne

Ta nowa pralko-suszarka z pompą ciepła Hisense 5i ma wyjątkowe parametry (4 x A)!

Hisense Seria 5i WD5I1245BWRH

Te artykuły także cię zainteresują:
Popularne produkty:

9 odpowiedzi do “Ta nowa pralko-suszarka z pompą ciepła Hisense 5i ma wyjątkowe parametry (4 x A)!”

  1. Sylwia pisze:

    Chciałabym prosić o doprecyzowanie informacji o dozownikach proszku i płynu. W artykule napisał Pan „Kolejna kwestia, która wymaga docenienia to system automatycznego dozowania detergentu z czterema komorami – ręczną na płyny, osobną na proszki i dwa z automatycznym dozowaniem”. Przestudiowałam instrukcję i z tego co ja rozumiem to są trzy komory – dwie automatyczne i jedna ręczna. Instrukcja nie wyjaśnia co zrobić z płynem do płukania jeśli wyłączy się automatyczne dozowanie – jest tylko jedna komora ręcznego dozowania (na proszek/płyn piorący), więc skąd płyn wtedy? Czy zadziała automatyczne dozowanie z dozownika dla płynu? Ja korzystam z listków piorących wkładanych do bębna, więc chyba powinnam wyłączyć automatyczne dozowanie, ale czy pralka poda wtedy płyn do płukania? Chyba że zostawić automatyczne i po prostu nie wlewać płynu do prania (zadziała pod warunkiem, że pralka będzie chciała prać pomimo ostrzeżenia/błędu o braku płyny do prania – jeśli nie, to może można wlać wodę do tego dozownika i zostawić automatyczne dozowanie …. trochę to pokrętne rozwiązanie). Generalnie niestety jest to bardzo nieprzejrzyste, a chciałabym się upewnić, że będę mogła korzystać z tych samych detergentów co teraz.

    Dodatkowe pytanie – czy pralka pokazuje wagę prania? Jest informacja że waży i dobiera ilość wody itd, ale fajnie by było jakby dzieliła się tą informacją, żeby wiedzieć czy można jeszcze coś dorzucić 😉

    Z góry dziękuję za pomoc!

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Faktycznie mój błąd – ma Pani rację – patrzyłem na zdjęcie i uznałem, że korytko to wlewka na płynu, a obok jest otwierana przestrzeń na proszek (to sugerował napis).
      Pralka pokazuje tylko predefiniowany wsad zakładany dla danego programu przy jego wyborze, nie pokazuje rzeczywistej wagi wsadu.

  2. Sylwia pisze:

    Zastanawiam się nad zakupem tej pralki. Obecnie mam pralko suszarkę ale bez pompy ciepla – nie korzystam z opcji suszenia, ponieważ zapach gumy bardzo przechodził na ubrania. Liczyłam ze to przez to ze temperatura suszenia jest wysoka i przy 40stopniach już tego nie będzie. Widzę jednak, że jedna osoba zgłasza taki sam problem w tej suszarce 🙁 Czy inni też to potwierdzają? W opiniach na media expert wspomina o tym też tylko jedna osoba, reszta zadowolona… dla mnie to byłyby bardzo zauważalny problem… nie do pominiecia przy pisaniu recenzji…A jak pralko suszarki z pompą ciepła innych producentów? Też pachnie wszystko gumą?ktoś może wie?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Z doświadczenia napiszę, że takie reklamacje, czy opinie dotyczą praktycznie wszystkich pralko-suszarek, także tych z PC, ale faktycznie dotyczą one dosłownie paru procent sztuk, więc może wydawać się to dziwnym zjawiskiem.

  3. Cinus pisze:

    Kupiłem a mam porównanie z pralko suszarka AEG. No więc tak nie wiem z czego jest zrobiony kołnierz pralko suszarki ale śmierdzi gumą z TEMU do tego stopnia że pranie czy suszenie bardziej śmierdzi tym niż czuć zapach płynu. Nie wiadomo też jak dodawać zmiękczacz jeżeli nie korzysta się z funkcji Auto Dose, bo miejsce do dodania ręcznie detergentu jest ale co wtedy zrobić ze zmiękczaczem to nie wiadomo bo instrukcja nie podaje gdzie go wlać, bo chyba nie chodzi o dodanie go razem z detergentem…

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      To niestety bardzo częsty efekt w pralko-suszarkach wielu marek. Jedyne co można zrobić z tym zapachem, to spróbować porządnie wygrzać urządzenie kilkoma długimi cyklami w wysokich temperaturach.

  4. Klaudia pisze:

    Zakupiłam ją w dzień premiery i narazie sprawdza się znakomicie.

  5. suszacz pisze:

    Hmm, chyba Haier ma wreszcie konkurenta dla swojego modelu X11 z pompą ciepła. Aż żałuję że nie było jeszcze tego Hisense’a parę miesięcy temu…

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Na papierze nawet wypada lepiej i Hisense znacząco lepiej chwali się funkcjami i parametrami – opisy Haiera w ofercie sklepów, czy na ich stronie są tragiczne.

Zostaw odpowiedź

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.


reklamaml