REKLAMA TOP
, Dreame Newsy Robot sprzątający Artykuł sponsorowany

W Polsce debiutuje Dreame L10s Pro Ultra Heat – i od razu z prezentem na start!

Dreame L10s Pro Ultra Heat

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

17 odpowiedzi na “W Polsce debiutuje Dreame L10s Pro Ultra Heat – i od razu z prezentem na start!”

 1. koko pisze:

  a jaka jest głębokość samej stacji, bez najazdu?

 2. Jerzy pisze:

  W firmowej instrukcji L10s Ultra chcą, aby po obu bokach stacji dokującej była przestrzeń >0,5m. W przypadku L10s Pro Ultra oraz L10s Pro Ultra Heat ma wystarczyć już tylko >5cm.
  Roborock Q REVO chce 0,46m wolnej przestrzeni po bokach.

  Czy w czasie testów L10s Ultra lub Q REVO zachowywał Pan może te przepisowe odległości? Pytam, bo pasuje mi ustawić odkurzacz w rogu pokoju, blisko ściany, ale kasy na L10s Pro Ultra … nie mam.
  Pozdrawiam

  • Natalia pisze:

   U nas Dreame l10s Ultra jest z lewej strony dostawiony do ściany. Z drugiej ma przestrzeń. Nie sprawia mu to problemu. Jednak rzeczywiście chyba nie może być w pobliżu metalowych przedmiotów, bo kiedy układam na parapecie nad nim metalowe dzbanki lub misy to wskazuje, że jest w trybie offline.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   L10s Ultra i zwykłego Q Revo nie testowałem. Miałem L20 Ultra , teraz mam na testach najnowszą wersję Q Revo MaxV i jesteśmy na liście oczekujących do testu L10s Pro Ultra Heat . Aktualnie z uwagi na brak miejsca w standardowym miejscu, które widać na każdym teście (narożnik przy glinianym wazonie), teraz stoi przyklejony wręcz do starego zegara i nie ma żadnych problemów z powrotem do stacji. W żadnym robocie, obojętnie jak prostym nie zachowywałem zalecanych odległości (zazwyczaj po 50 cm z każdej strony) i nigdy nie miałem z tego powodu problemów. Fakt, że w dużej mierze zależy to od rodzaju materiału tego co stoi obok.

 3. Damkar pisze:

  No to pomóżcie, lepiej L20 Ultra czy ten? Powiedzmy że pieniądze nie mają znaczenia.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   W tekście wymieniam większość różnic, więc trzeba samemu przemyśleć co bardziej potrzebujemy – zdejmowanie szmatek do samego odkurzania, lub odkurzania przed mopowaniem, czy brak tej funkcji, ale za to podgrzewanie wody do przemywania szmatek + kilka mniejszych, drobniejszych kwestii. Do tego różnica w cenie też ma znaczenie.

 4. jarek pisze:

  Na tej stronie pokazano jak napełnić zbiorniczek na detergent w L10s ultra
  https://www….197007421/
  polecam przeszukać google po „dreame l10s ultra refill detergent”

 5. Jarek pisze:

  Mam L10s ultra , faktycznie dobrze sprząta, na koniec zanajduje stację dokującą która stoi w kącie. Dobrze sobie radzi w kuchni stół i 4 krzesła, Wiadomo krzesła trzeba odsunąć aby mógł przecisnąć się. Ale moim zdaniem ma wady, pewnie mało kto zauważy, Otóż pobiera ciagle 5W. Co chwila łączy się ze stroną dreame i wysyła jakieś dane. zupełnie jest to niepotrzebne i powoduje nadmierne zużycie prądu, wyciągam go ze stacji wyłączam, druga sprawa to kamera, po zadokowaniu jest skierowana na mieszkanie, a powinna być w stronę stacji, to jest idealne narzędzie szpiegowskie.
  Trzecia pocieszająca, w sieci jest alternatywny firmware, mozna odciąć się od chmury dreame i całe stowanie robić lokalnie, mam zamiar pobawić się po zakończeniu gwarancji

 6. rafał pisze:

  Możecie polecic jakiś płyn do mycia dla L10s pro ?

 7. Iko pisze:

  To ile teraz kosztuje L20? Więcej? Mniej? Nie wiem, czy nie było ofert za 4 kpln.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml