REKLAMA TOP
piątek, 19 stycznia 2024, Szymon Marcjanek

Robot sprzątający Cobbo Pro 28 3D Ultra wbija na salony!

5
Cobbo Pro 28 3D Ultra

0 odpowiedzi na “5”

 1. operatortokarki pisze:

  Macie płacone za wychwalanie tej marki Cobo?? Gdzie nie wchodzę na komentarze tych odkurzaczy to jadą po nich wszyscy ostro. Nawet po tym „najlepszym” z testów.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Tak, obiecali za te 2 strony A4 napisane w ok. 30 minut tokarkę z Lidla, więc może roboty Pan operator szuka?

   A tak serio – proszę wskazać choć 1 zdanie w którym zachwalam ten sprzęt – to tylko news o premierze tego modelu, nikt go nie miał w rękach poza firmą, a testy YT i blogowe dopiero się pojawią – my mamy szansę załapać się na sztukę testową w 2 połowie lutego. Napisałem jasno, że na papierze ma potencjał na nasze TOP10 ale najpierw trzeba ten sprzęt sprawdzić. Nigdy nie testowaliśmy żadnego modelu Cobbo, a łączna liczba newsów o tej firmie i ich sprzętach to dokładnie 1 na przestrzeni wielu lat.

   Nie zgodzę się też ze stwierdzeniem o samych negatywnych komentarzach: przykładowo ich dotychczasowy, flagowy model to klon Tefal S95 i Rowenty, a tego miałem okazję sprawdzić, choć na innej apce niż w Cobbo i nie był to zły sprzęt.

   Przykłady z flagowego Cobbo LF80 :
   Ceneo – 4,7/5 z 72 ocen, 6% negatywnych;
   Allegro – 4,89/5 z 57 ocen i 22 opinii, najniższa ocen to 3/5 – dokładnie jedna;

   Prawdą za to jest, że większość problemów małych marek oferujących roboty związana jest z softem samego robota i aplikacją – zazwyczaj nowości mają nieco problemów, ale z czasem są one rozwiązywane aktualizacjami.
   Na przyszłość radzę pomyśleć zanim napisze się coś niezbyt mądrego, nawet anonimowo…

 2. Sławek pisze:

  Jestem użytkownikiem Cobbo LF80 od 2 lat ( był to mój pierwszy robot ) i naprawdę muszę pochwalić sprzęt jak i firmę , dlatego oczekuje już na zamówiony w przedsprzedaży Cobbo Pro 28 3D Ultra . Sprzęt LF 80 miał małe problemy ale zawsze naprawa ( darmowy pierwszy serwis ) bez zarzutów do 5 dni roboczych w serwisie door to door . Mozliwość przedłużenia gwarancji i dostęp do akcesoriów bez żadnego problemu tak samo jak zamienniki . Mam również Cobbo 7 i myjkę do okien tej samej firmy. Polskiej firmy a sprzęt wiadomo . Dla mnie bardzo ważne było i jest to kontakt z infolinią i faktyczny serwis oraz cena która jest zbliżona a często niższa kosztem może nie koniecznie paru funkcji i dotyczy to robota sprzątającego jak i innych urządzeń . Szanuje takie podejście do klienta i to że to polska firma działająca jak każda firma na produktach chińskich . Pozdrawiam i zachęcam do testowania sprzętu Cobbo bo jest ich faktycznie bardzo mało .

 3. Diego pisze:

  Witam, mocno zastanawiam się nad zakupem tego robota, czy został już przez was przetestowany? Jak sie ma do L20 ultra od dreame?
  Niestety od zakupu odciąga mnie brak jakichkolwiek opinii o tym robocie.


reklamaml