REKLAMA TP
, LG Lodówki Newsy

Nowe lodówki LG z płaskimi frontami już w sprzedaży!

fot. LG

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Nowe lodówki LG z płaskimi frontami już w sprzedaży!”

 1. Mariusz pisze:

  Dzień dobry. Czy mógłby Pan jeszcze raz odnieść się do modelu LG GBB72BM9DQ z czarnym szklanym frontem i ostatecznie potwierdzić w jaki sposób następuje odprowadzanie ciepła, czy bokiem czy tyłem? Planuję kupić lodówkę 60 cm szerokości z czarnym szklanym frontem do obudowy w zabudowie. Jeden bok przylega do ściany, drugi do płyty od zabudowy i jedynym modelem jaki znalazłem który na pewno umożliwia taki montaż to Bosch KGN39LBCF Perfect fit. Co do modelu LG GBB72BM9DQ znalazłem w internecie kilka różnych informacji co do jego głębokości i sposobu odprowadzania ciepła i sam już nie wiem czy można, czy nie można go obudować bez kilkucentymetrowego dystansu po bokach. A wolałbym model Lg ze względu na bogatsze wyposażenie i czarne boki lodówki. Wyczytałem że w obudowanym Boschu i tak częściowo widać szary bok lodówki w miejscu gdzie jest wcięcie by otwierać drzwi. Pozdrawiam.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Tyłem, LG nie robi lodówek oddających ciepło bokami na polski rynek. Pod względem konstrukcyjnym, można ten model wstawić we wnękę, dać jej choć minimum przestrzeni z tyłu i sobie poradzi.

 2. Adam pisze:

  Panie Krzysztofie,
  Jaka Lodówkę LG by Pan polecał w wysokości 186cm z tylnym odprowadzaniem ciepła?

 3. Robert pisze:

  Do oferty LG doszło trochę wersji modelu GBV7280DEV w różnych klasach energetycznych: tj. GBV7280CEV oraz GBV7280AEV . Jeżeli planuje obudować lodówkę z boków na ciasno(zachowując wentylację z tyłu) to czy według Pana warto dopłacić np. do klasy C lub nawet A, żeby lodówka mniej wydzielała ciepła i się mniej grzała czy model D, który nie ma wentylacji z boku będzie wystarczający i nawet wskazany przez brak bocznych kratek wentylacyjnych?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   D z zewnętrznym radiatorem i bez kratek po bokach spisze się w takich warunkach najlepiej, podobnie jak każdy Bosch PerfectFit.

 4. Wojciech pisze:

  Witam,
  Która lodówkę by Pan wybrał?
  Nowość GBV7280DPY czy GBB72SAVCN1 ?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Nowa ma 3 l więcej w zamrażarce, płaski, a nie zaokrąglony front i inny kolor, bardziej w macie niż połysku oraz klasa energetyczna D, więc ma z tyłu zewnętrzny radiator – poradzi sobie w każdych warunkach. Starsza w klasie C też oddaje tyłem, ale bez wystającego radiatora i ma dodatkowo 2 małe kratki wentylacyjne po bokach – warto dać im choć po 1-2 cm przestrzeni – służą do schładzania kompresora (jest tam dodatkowy wentylator).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


reklamaml