REKLAMA TOP
środa, 13 września 2023, Szymon Marcjanek

Ma być tanio i dobrze? Oto najtańsze pralki na koniec wakacji

Fotolia_41300129_Subscription_Monthly_XXL
fot. Patryk Kosmider, Fotolia.com

0 odpowiedzi na “Fotolia_41300129_Subscription_Monthly_XXL”

 1. Mateusz pisze:

  Zauważyłem promocję na nowy model Amica w ME czyli model TMAWSB814BiS przecena z 1999zł na 1489 zł to świetna cena mimo braku kilku funkcji, opinie są dwie póki co i obie bardzo pozytywne.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Z czego 1 to potwierdzony zakup, a druga to ta sama osoba (MatkaPolka) co pod naszym newsem o tej nowej, wybrakowanej serii. Cena fajna, ale czy warto kupować tak dziwnie zaprojektowany sprzęt? To już każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie.

   • Mateusz pisze:

    No obecnie z tymi parametrami jakie oferuje to chybiony całkowicie produkt. Chociaż przyznam szczerze że pytałem 4 osób u siebie w pracy i żadna z nich nigdy nie użyła od lat prania wstępnego. Nie zmienia to faktu że ja używam i taki standard pralnictwa powinien być utrzymany. Dziwne te posunięcia producenta bardzo dziwne, szczególnie po tak dobrej serii WA2 i WA1. Mamy taką 50tkę 7KG 1400 obrotów w pracy i super ta pralka jak na swoją relatywnie niską cenę względem oferowanych funkcji pierze i działa. Program łatwe prasowanie podczas prania ścierek jest świetny, wyciągasz ciepłe pranie, strzepujesz wieszasz i jest piękne. Tu duży plus względem LG ale w całokształcie to jedyny plus 😀


reklamaml