REKLAMA TOP
czwartek, 25 maja 2023, Szymon Marcjanek

Oto kosmiczny odkurzacz Dyson 360 Viz Nav Robot

2. Widok ilości zabrudzeń na mapie
Widok ilości zabrudzeń na mapie w Dyson 360 Viz Nav Robot

0 odpowiedzi na “2. Widok ilości zabrudzeń na mapie”

 1. dypsonian ins pisze:

  jak wszystkie dysony i ten strasznie paskudny. typowy angielski „dizajn” czyli kompletne bezguscia ….

  • Alt pisze:

   No nie zgodziłbym się,mają całkiem ładne werylatory, suszarki, lokówki (wszystko z „dziurą”) odkurzacz pionowy też jest całkiem ok. Posiadamy dwa sprzęty i jakość wykonania samego pojemnika na lokówkę i końcówki jest mega. Odkurzacz robi robotę, dla posiadacza zwierzęcia zbawienie.

   • Krzysztof Kulikowski pisze:

    News dotyczy odkurzacza i w komentarz także odkurzaczy, a nie suszarek, czy lokówek. Pstrokatość i misz-masz kolorystyczne to raczej mało gustowne połączenie, ale jak widać to kwestia indywidualnego gustu 🙂

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Niestety to prawda…

 2. Jenot pisze:

  Wygląda jak wydrukowany w 3d przez ucznia liceum.

 3. Aneta pisze:

  Trafił właśnie do sprzedaży dla użytkowników dyson. 6999 zł 🙂

 4. MM pisze:

  Artykuł bardzo tendencyjny, pozbawiony dziennikarskiej obiektywności.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   A co w nim tendencyjnego i nieobiektywnego? Jak już się coś komuś zarzuca to może konkretniej? No, ale czego oczekiwać od internetowego trolla bez imienia i nazwiska.
   Opisałem funkcje zgodnie z opisem producenta na australijskiej stronie Dysona, a na końcu opatrzyłem go własnym komentarzem:
   „Dyson wycenił nowy sprzęt na ok. 1600 dolarów, czyli ok. 6700 zł, co z miejsca plasuje go na pozycji najdroższego robota, gdyby trafił do sprzedaży w Polsce.
   To kwota kosmiczna, jak na parametry czasu pracy, nawigację SLAM bez wspomagania laserem, brak mopowania, stacji opróżniającej/myjącej i nietypową konstrukcję bez szczotek bocznych. Sprzęt na razie pojawił się w sprzedaży w Australii i niedługo pojawi się w USA.”
   Teraz trafił do PL w cenie 6999 zł i patrząc na 1 opinie o nim, nie pomyliłem się, co do wątpliwości odnośnie jego braków i udziwnień – średnia ocena z testów to 3,5/5, a to słabo jak na robota.


reklamaml