REKLAMA TP
poniedziałek, 30 stycznia 2023, Szymon Marcjanek

Jedna z najoszczędniejszych lodówek na rynku w niezłej cenie!

1
LG GBB92MCBAP

0 odpowiedzi na “1”

 1. Beata pisze:

  Dzień dobry Panie Krzysztofie obecnie od 29 lat mam lodówkę Scandilux bezawaryjna 60cm szerokości ale dość pojemna w środku szerokość 52 cm a nie jak obecne „60” tylko 50cm . Niestety jest zbyt mała dla mnie i dość prądożerna . Zastanawiam się nad kupnem nowej pomiędzy modelem LG GBB92MCBAP a Haier A3FE837CMJ . Lodówka nie będzie w zabudowie . Proszę o poradę : za i przeciw ewentualnie może jeszcze coś innego ?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   To nie są porównywalne lodówki… Haier jest w klasie D, LG w klasie A – 2 krotnie większe zużycie prądu, sporo mniejsza chłodziarka ponad 20 litrów, 3 balkoniki zamiast 4, brak składanej półki szklanej. A z zalet Haier ma lepsze oświetlenie wnętrza i praktyczniejszą, składaną półkę na butelki. LG 400 zł tańsze, więc wybór raczej prosty.

   • Beata pisze:

    Dziękuje za odpowiedź, jeszcze z ciekawości spytam skąd się bierze taka różnica w wadze bardzo podobnych wyglądem LG GBB72SAVCN1 i tej którą zamierzam kupić LG GBB92MCBAP i czy warto wydać sporo więcej za tą w klasie A ?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     Różnica wagi wynika z klasy energetycznej – im wyższa, tym większa waga – modele w klasie B osiągają 84-90 kg, a w klasie A ponad 100 kg.

 2. Sebastian pisze:

  Dzień dobry Panie Krzysztofie

  Zastanawiam się nad kupnem lodówki LG GBB92MCBAP .

  1. Czy jest jakiś warty rozważenia konkurent dla ww. modelu w porównywalnej cenie? Ważna dla mnie jest bezawaryjność, również kosztem mniejszej klasy energetycznej. Oczywiście dla podobnego typu/rodzaju.

  2. Czy są jakieś istotne różnice w porównaniu do modeli:
  np. GBB92MCACP (klasa energetyczna, panel sterowania na zew. na drzwiach) lub innych od LG?

  Pozdrawiam

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   1. Nie ma konkurencji ten model w innych markach, no może Liebherr 2-3x drożej.
   2. Różnice to tylko klasa energetyczna, umiejscowienie wyświetlacza i waga.

 3. Beata pisze:

  Właśnie dostarczono mi lodówkę LG GBB92MCBAP z powłoką antybakteryjną. Niestety dostawcy nie powiedzieli mi czym pierwszy raz w środku umyć lodówkę ?

 4. Mariusz pisze:

  Witam.
  Panie Krzysztofie proszę o informację czy powyzszy model LG GBB92MCBAP można obudować tak jak pozostałe modele, czy ten model również posiada po bokach z lewe i prawej strony kratki wentylacyjne?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Każda LG w klasie C, B, A ma kratki po bokach i tak też jest tutaj, jeśli je obudujemy, to lodówka będzie nieco więcej brać prądu – ciepło nadal oddają tyłem, a kratki są tylko dodatkowym przepływem powietrza dla wentylatora kompresora.


reklamaml