REKLAMA TOP
piątek, 19 listopada 2021, Szymon Marcjanek

Samsung Jet Bot AI+ – jest drogi, ale wygląda kosmicznie. Warto kupić? (TEST)

1.
Samsung Jet Bot AI+ / fot. techManiaK.pl

0 odpowiedzi na “1.”

 1. hasieszklo pisze:

  Jaką to ma przewagę nad dwa razy tańszą Roombą i7+ ? Znaczek Samsunga?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   W tej cenie wiadomo, że Samsung jest bez sensu, ale gdyby kosztowały podobnie to Samsung ma lepsze sensory, radar LiDAR, kamerę, lepszą aplikację, pokazuje linią gdzie był, a nie koloruje pomieszczenia i ma poziomy mocy do wyboru. iRoboty to spoko roboty dla mało wymagających, lubiących kupować proste rzeczy za duże pieniądze.

   • hasieszklo pisze:

    No nie wiem czy bym był zadowolony wydając 3000 zł na coś, co nie potrafi dobrze odkurzyć kątów ani dojechać do cokołu szafek kuchennych (zwykle 8-10 cm wysokości). O wadach/zaletach można dyskutować porównując Roomby z Roborockami itd., a to tutaj to jest po prostu bubel, który nie spełnia swoich podstawowych funkcji.

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

     Pytał Pan o przewagi Samsunga nad iRobotem to podałem, a to, że ma inne wady to już problem Samsunga. Na rynku jest pełno o wiele bardziej zaawansowanych robotów od każdego iRobota, co pokazują nasze testy…

 2. Hasieszklo pisze:

  Przepraszam, po prostu nie mogę zrozumieć, jak sprzęt, który ma tyle wad, a do tego kosztuje 2x tyle co porównywalne urządzenie marki uważanie za drogą, może dostać ocenę 7/10. Przecież prawie każda jedna z rzeczy wymienionych jako wady dyskwalifikuje to urządzenie, czy to w porównaniu z iRobotem czy tez z dowolnym Chińczykiem.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Ocena wynika z tego, że nie bierzemy w niej pod uwagę cen (w przeciwnym razie dostałby 5/10), tylko oceniamy sam produkt. Tu największą bolączką jest soft, który może zostać poprawiony, a cena musi szybko spaść, chyba, że Samsungowi nie zależy na sprzedaży tego modelu. Na dziś nie kupiłbym tego modelu i nikomu go nie polecam, ale jak poprawią soft i cena spadnie do poziomu iRobotów s9+ i j7+, to będzie ok.

 3. Joanna pisze:

  Dzień dobry,
  Im więcej czytam tym mniej wiem.
  Potrzebuje robota, który prawie zastąpi normalny odkurzacz. Powierzchnia 60m2, 3 małych dzieci i klocki lego mogą się znaleźć na podłodze.
  Ogromne dziękuję za podpowiedź.


reklamaml