REKLAMA TP
poniedziałek, 10 maja 2021, Szymon Marcjanek

Samsung Jet 90 Ultimate. Czy to najlepszy pionowy odkurzacz? (TEST)

7
Samsung Jet 90 / fot. techManiaK.pl

0 odpowiedzi na “7”

 1. Skopek pisze:

  Mam go od lutego 2020, na dodatek z drugim akumulatorem. Używam, jestem w pełni zadowolony. Lekki, zwrotny, nawet ładny. Dobrze spełnia swoją funkcje. Polecam

 2. SylwiaT pisze:

  zastanawiam sie pomiędzy Samsung jet90 a Philips Aqua 8000.
  Zależy mi na dobrej mocy, możliwości odkurzania auta, sufitow, mycia parkietów oraz ich pomerowania.
  Czy mogę prosić o rozwianie moich dylematów?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Wykonanie na pewno lepsze w Samsungi i ogólnie odpowiadał mi ich model. Philips 8000 ma zalety, jak choćby czas pracy, ale to dość tandetnie wykonany sprzęt za kupę kasy.

 3. Jarosław pisze:

  Radzę się od tego złomu trzymać z dala. Po dwóch latach musiałbym w niego wsadzić 1500zł. A obchodzę się z każdym sprzętem jak z jajkiem. Bateria zdechła nagle.(BMS padł) wcześniej nie wykazywała spadku pojemności. 800zł!!! Pojemnik na kurz co chwile spada na podłogę odłamany skobelek do zatrzasku tak delikatny że trudno by się nie wyłamał. Cena tego pudełeczka z plastiku grubości 1mm 180zł!!! Filtr w obudowie już do wymiany 300zł!!! Filtr materiałowy, niby można prać. Rozklejony po dwóch płukaniach w letniej wodzie. Później czyściłem tylko drugim odkurzaczem. Cena 180zł. Dla przyk)adu taki sam do Dysona 100razy trwalszy 70zł. Mocowanie z akrylowego plastiku tam gdzie wpinamy rure po 2 latach popękane. Element nie wymienny. Końcówka z włosiem przeskakuje zatrzask. Przejściówka zginana wyrobiona przeskakuje. Ciekawe czy dyson po 2 latach też zaczyna się rozpadać na kawałki. Chyba nie mam znajomych którzy mają jeszcze ósemki z przed 10 lat lub 5 letnie xiaomi. Nie mogę polecić samsunga. Ma zalety jest cichy, lekki , zwrotny i mocny. Jest jak Alfa Romeo. Od zachwytu jak na niego patrzysz i jak jedzie po frustracje jak po tygodniu znowu jesteś y mechanika i widzisz rachunek.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Części i akcesoria mają drogie, to fakt, a niestety coraz więcej jest informacji z rynku o pękających pierścieniach trzymających zbiornik kurzu… Co do akumulatorów to akurat rzadko są reklamowane.


reklamaml