REKLAMA TP
czwartek, 20 października 2011, techManiaK

Philips Perfect Care – test żelazka

sm_philips_perfect_care_06

0 odpowiedzi na “sm_philips_perfect_care_06”

 1. mona pisze:

  super sprawa z filmikiem – ciężko uwierzyć na słowo że żelazko samo dobierze temperaturę odpowiednią do materiału a wideo zamyka usta niedowiarkom takim jak ja. i dzięki za sprawdzenie żelazka a propo' s świecenia się dżinsów. a teraz jestem chora na ten sprzęt…

  • maja pisze:

   Kupiłam to żelazko Philipsa i zawiedziona oddałam po miesiącu. Temperatura do jedwabiu i owszem, ale do rozprasowania wyschniętej na pieprz bawełny, to już zupełna porażka. I ta kapiąca stopa…W drugim podejściu do żelazka z generatorem pary kupiłam TEFAL TOTAL PROTECT z pięcioma kombinacjami temperatura- para (od najdelikatniejszych tkanin, poprzez wełnę, aż do jeansu). I to żelazko to jest prawdziwa rewelacja!!!!
   Polecam tym, którzy nienawidzą prasowania (to byłam ja), bo je polubią i tym, którzy uwielbiają prasować, bo tylko utwierdzą się w swoim upodobaniu. Cena obu urządzeń jest porównywalna.

 2. zającowo pisze:

  Przepraszam bardzo, ale jakim cudem żelazko dostosowywuje temperaturę? Że jak zacznę prasować jedwab to mi się połowa spali zanim rozpozna i dostosuje się do tkaniny?

 3. smacznaAnia pisze:

  @zającowo, nie martw się. Testowałam właśnie to. Niestety jedwabiu nie miałam 😉 ale na sztucznych materiałach sprawuje się to doskonale. Zapewne za sprawą generotora pary ponieważ to właśnie para tutaj gra pierwsze skrzypce nie temperatura. Samo żelazko nie jest gorące. Dlatego można go bezkarnie pozostawiać na tkaninie

 4. anett pisze:

  SmacznaAnia zaciekawiła mnie tym kosmicznym urządzeniem. Do tej pory miałam jedynie sprzęty męża, teraz pomyślę o wygodach dla mnie 🙂 Mnie również ciekawi na jakiej zasadzie żelazko samo rozpoznaje rodzaj materiału?

 5. Diana94 pisze:

  Witam
  Mam pytanie co nalezy zrobić oby z zelazka Perfect Care nie leciała woda.Woda wylatuje mimo oczyszcania zelazka właśnie tym otworem?

 6. Andrzej pisze:

  Mam problem z tym żelazkiem. Otóż po zakończeniu pracy pompy, przez 30 sekund wstrzymuje się podawanie pary. Jeżeli prasuję coś delikatnego bez pary, wiecie czym może się to skończyć. Czy macie podobne zjawisko. Proszę o informację w tej sprawie. Wam jeszcze dwa dni na zwrot w sklepie i zamianę na nowe.

 7. dana pisze:

  Żelazko swietne ale ja mam problem nie moge odkrecić wypustu do oczyszczeniea żelazka żadna siła go nie ruszy Poratujcie radą.

 8. Pam pisze:

  Stopa tego żelazka się nie porysowała po 6 mies. użytkowania, a cena odpowiednia jak na moje warunki finansowe. Więc polecam. Zobaczę, co ciekawego z takich sprzętów pokażą koło 27 X w Soho Factory. Tam będą audio i agd-więc pewnie się dokształcę w instalacjach i nowych sprzętach 😀

 9. itka pisze:

  Właśnie w sobotę oddaję to żelazko-naszczęscie jest program satysfakcja gwarantowana Philipsa. Nie sprawdziło się na grubej bawełnie pościelowej i obrusach.Niestety pozostają drobne jakby ryski które są niedoprasowane nawet z dużym wyrzutem pary. Temperatury stopy dostosowane są do tkanin mniej wymagających a za 1000 zł. to powinno mimo wszystko prasować doskonale wszystko. Także do prasowania męskich koszul jest świetne różne materiały błyskawicznie przeprasuje i nie przyklei-jeśli ktoś nie ma dzieci i nie prasuje ich bawełnianych ubrań i pościeli za często, ani nie używa w domu obrusów. Niestety temperatura stopy jest za niska aby porządnie wyprasować pościel bawełnianą. Dodatkowo żelazko po każdym działaniu generatora robi chwilowy-kilku sekundowy „przestój” w produkcji pary, co uważam za wadę- bo sposób prasowania trzeba dopasować do działania żelazka. Także dla rodzin z dziećmi jednak polecam generatory pary z regulacją temperatury. Ten jest piękny i designerski, ale niestety nie spełnia do końca swojej funkcji. Aha i zapomniałam – pije strasznie dużo wody…;// Także nie ma co mówić o jakiejś ekonomii w tej kwestii. Nie ma także co sugerować się, że bedziemy używali tylko wody z kranu-przy takiej wodzie szybko to żelazko wysiądzie.Kolejny model kupię z regulacją temperatury. pozdrawiam.


reklamaml