, Informacje prasowe iRobot Odkurzacze Robot sprzątający

iRobot Roomba 680 i 681 – nowe roboty gotowe posprzątać Twój dom

iRobot Roomba 680

iRobot Roomba 680

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “iRobot Roomba 680 i 681 – nowe roboty gotowe posprzątać Twój dom”

 1. Ania7 pisze:

  Nie ufam takim robotom. Wole tradycyjne metody w nowoczesnych rozwiazaniach. Teraz mam mop parowy z morphy richards i jestem zachwycona porzadkiem w domu, nie ma takiego kurzu.

 2. T. pisze:

  Za mniejsze pieniądze dostępny jest robot sprzatajacy od xiaomi. Jest on o wiele lepszy od prezentowanych starych modeli tutaj.

  • Polak pisze:

   w niczym nie jest lepszy, Irobot to najlepsza firma która specjalizuje się w robotach, inne marki ją podrabiają.

   • Krzysztof Kuikowski pisze:

    W Xiaomi za 1200 zł otrzymujemy robot o parametrach iRobota czy Samsunga za 3000 zł… Osobiście posiadam 2 roboty Xiaomi 1 generacji od 2 lat (1 na każde piętro – niestety po schodach nie skaczą), a wcześniej miałem 2 iRoboty – 1 tani za 1200 zł i 2 z droższych z serii 900 – nie ma porównania – dokładniej sprząta, mapuje, ma świetne sterowania z poziomu smartfona, przydzielanie do pomieszczenia, harmonogramy, szczotka nie zacina się, jedynie pojemnik mógłby być większy i dobrze, że w nowym modelu za 1600 zł, cofnęli radar na środek urządzenia, a nie pozostawili z przodu – mniej zabrudzeń w niego wpada. Xiaomi robi świetny sprzęt za uczciwe pieniądze.

 3. Roboclean pisze:

  Jestem pod ogromnym wrażeniem proponowanych rozwiązań technologicznych XXI wieku. Nigdy nie sądziłam, że będę miała możliwość posiadania osobistego robota, który posprząta mój dom, kiedy ja będę w pracy. Super sprawa. Mam tylko pytanie, czy tego typu roboty posiadają tzw datę przydatności?
  pozdrawiam

Dodaj komentarz


reklama