, Golenie Informacje prasowe Panasonic

Kup golarkę Panasonic i zgarnij bonus o wartości 150 zł

fot. panasonic.com

fot. panasonic.com

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Kup golarkę Panasonic i zgarnij bonus o wartości 150 zł”

 1. wujek Władek pisze:

  A Philips daje w Polsce maksymalnie 250zł zwrotu za zakup maszynki, a w Niemczech 50 euro i wszystko na jasnych zasadach (kupujesz, rejestrujesz, kasa wraca na konto). Można ? Traktowanie polskiego rynku przez Panasonic to wstyd.

 2. xmen pisze:

  Moja stara maszynka z philipsa już padla i teraz kupiłem taka z trrzema głowicami babylissa i nawet nie wiedziałem ze tak szybko poradzi sobie z moim grubym zarostem

 3. Stefan pisze:

  Redakcja mogłaby sprawdzać informacje, a nie opierać się tylko na doniesieniach producentów. Otóż np. w Niemczech Panasonic dodaje do zakupu maszynek ES-LV6N, ES-LV65, ES-LT6N, ES-LT4N, ES-LT2N żel po goleniu za 19,5 euro, a do maszynek ES-LV9N, ES-LV95 zestaw za 39,5 euro. Poza tym są tam jasno opisane zasady tej promocji. W Polsce klient może dostać tylko żel i tylko do dwóch maszynek. Ponadto nie wiadomo jak z tej promocji skorzystać, bo ani w sklepach ani na stronach Panasonica nie ma takich informacji. To tylko potwierdza, że Panasonic ma polskich klientów w głębokim poważaniu (np. wspomniane przez kubę części zamienne można kupić w Niemczech, na Ukrainie i w Rosji, ale nie w Polsce (od niedawna pojawiły się nożyki, ale w tego typu maszynkach najszybciej zużywa się folia, której nadal brak). Jest to niepoważne i lekceważące wobec polskiego rynku. Dziwię się, że taka firma jak Panasonic pozwala sobie na chamskie traktowanie klientów.

 4. kuba pisze:

  Skąd ta wiadomość ? Na stronach Panasonica jest tylko informacja o żelu za 85 zł do maszynek ES-LT6N i ES-LT2N. A czy do tej maszynki ES-LV6N są dostępne w sklepach folie i nożyki, bo na innych stronach znalazłem informacje że nie ma części zamiennych.

 5. Konrad Bęcowski pisze:

  O, warto. Mam Panasonic ES-LV6N i to bardzo dobry, precyzyjny sprzęt, który radzi sobie nawet z twardym zarostem i to bez podrażniania skóry.

Dodaj komentarz


reklama