, Kuchnia Poradniki Pozostali Severin Tefal Wypiekacze, tostery i piecyki

Kupujemy gofrownicę. Co jest ważne?

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Kupujemy gofrownicę. Co jest ważne?”

 1. Maja pisze:

  Ja używam dezala profi w małej gastronomii i jest to lekki, niezawodny sprzęt. Łatwo się go czyści i nie przypala gofrów.

 2. Edzia pisze:

  U mnie mama ma gofrownicę dezala chyba już 11 lat i nadal robi w niej gofry. Ja się nie zdecydowałam na zakup takiego urządzenia, bo bym nie mogła się oprzeć temu deserowi, a niestety muszę dbać o linię.

 3. Malwina pisze:

  Ja używam gofrownicy Breville vst072x i sprawdza się świetnie, nawet jak ktoś często używa to nic się z nią nie dzieje

  • Aga pisze:

   ostatnio kupiłam ją i faktycznie, jest to gofrownica która do tej pory najlepiej wypieka gofry, a miałam już 3…

  • kaski pisze:

   A ja się nad nią zastanawiałem… aj. chyba jednak się zdecyduję. pod warunkiem, że poleci mi też ktoś jakiś porządny przepis na lekkie gofry

   • Beatka pisze:

    Z tą gofrownicą jest tak, że praktycznie każde ciasto wychodzi świetnie, ja robiłam nawet z ziarnami siemienia lnianego oraz z kakao. a jak lubisz tradycyjne, to zamień mleko na wodę gazowaną – gofry będą jeszcze bardziej chrupiące i lekkie

    • kaski pisze:

     Beatka, właśnie niedawno ją kupiłem, dzieciaki mega zadowolone. Faktycznie, nie ważne jaki przepis wezmę to gofry są fajnie chrupiące.

 4. Pikolka pisze:

  Ja też polecam gofrownicę z breville, znalazłam ją w jakimś zestawieniu, czy właśnie w komentarzach jak szukałam opinii i chociaż trochę się obawiałam to sprawdza się świetnie.

Dodaj komentarz


reklama