, Akcesoria Czajniki Informacje prasowe MPM

MPM MCZ-33M/Z – zaparz swój ulubiony napój

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “MPM MCZ-33M/Z – zaparz swój ulubiony napój”

 1. bocian pisze:

  „Porządny czajnik Russel Hubbs…” daj spokój 😉

 2. Błażej pisze:

  Przecież takie zaparzarki są od dawna na rynku. Co do czajnika to posiada właściwie to co posiada i posiadać musi każdy czajnik elektryczny. Kolorowymi diodami się nie podniecam. Jedynie metalowa obudowa zasługuje na uznanie.
  Początkowo myślałem, że to jakiś czajnik z możliwością zaparzania czy podgrzewania jakichś napojów wewnątrz, a tu czajnik z zaparzarką w komplecie. Ech. Za niewiele więcej kupiłem też metalowy i porządny czajnik Russel Hubbs, który… szybko gotuje wodę (ojej!), ma dodatkowo miarkę (kurczaczki!), diodę ma pomarańczową i tylko przy przycisku (uuuu) ale ma obrotową podstawę.. 360 stopni (huraa) oraz system zabezpieczeń (czyli jak się woda zagotuje to się wyłączy, jak wody nie ma to się wyłączy, nie kopie prądem). A najlepsze, że tak samo jak MPM został wyprodukowanych w Chińskiej Republice Ludowej:)
  No dobra. Czepiam się ale ten tekst z drugiego akapitu opisuje produkt jak gdyby ten był nie wiadomo jaki super na tle innych tego typu na rynku.

 3. roma pisze:

  ciekawy jest ten pomysł z zaparzarką, ale dla mnie brakuje coraz popularniejszej funkcji ustawiania temperatury wody, a mam coś takiego w swoim philipsie i bym już z tego nie zrezygnowała. większość herbat nie powinno się zalewać wrzątkiem, tylko wodą o określonej temperaturze, a ustawienie jej w czajniku ułatwia życie i herbaty mają lepszy smak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml