REKLAMA TOP.agd
, LG Lodówki Newsy #linki-afiliacyjne

Premiera wypasionych lodówek LG Fit&Max. Klasa A, głośność 29 dB i opcja obudowy!

fot. LG

Te artykuły także cię zainteresują:
Popularne produkty:

20 odpowiedzi do “Premiera wypasionych lodówek LG Fit&Max. Klasa A, głośność 29 dB i opcja obudowy!”

  1. Mario pisze:

    Nie mogę dodać odpowiedzi, więc spytam, co Pan poleci, by ładnie wyglądało – najlepiej 70 cm, ale 60 też rozważę. Tak jak wspomniałem, jeden bok cały na widoku.

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Nie ma lodówek wolnostojących do zastosowań domowych, z ładnym bokiem – zawsze jest to zwykła emalia i czasem z jakąś fakturą. Tylko lodówki gastronomiczne są często wykańczane stalą z każdej strony.
      Zawsze można samodzielnie coś zrobić z bokiem, lecz tylko w modelach, które oddają ciepło tyłem/górą/dołem – nie bokiem. Kolega przykładowo ma czarną, szklaną 70-tkę od Boscha i po prostu na jeden bok nakleił szklany panel i wygląda to świetnie (wykonany na zamówienie). Opcji jest sporo.
      Co do samych modeli, to te nowe LG są świetne.

  2. Mario pisze:

    Dzień dobry, interesuje mnie lodówka LG GBBW726AEV i chciałbym spytać o wygląd boków – czy są ładne? Lodówka z jednej strony będzie całkowicie na widoku. I jeszcze pytanie odnośnie drzwi, bo doczytałem, że ma na drzwiach jakąś folię – czy to dobre rozwiązanie?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Tu ma Pan real foto sztuki z outletu – bok to czarna emalia z delikatną fakturą – nie wygląda źle, ale jakoś specjalnie dobrze też nie.
      Folia na froncie jest fabrycznie naklejona jako zabezpieczenie – na tej samej fotce z outletu też ją widać – trzeba to zerwać po zakupie, pod spodem jest grafitowa stal szczotkowana poprzecznie.

  3. Shaggy1191 pisze:

    Panie Krzysztofie, na Pana blogu znalazłem już informacje czym różni się lodówka GBBS727AEV od GBBS726AEV natomiast nie odnalazłem informacji czym od nich różni się model GBBS727CEV (dostępny w Media markt). Czy może Pan wskazać różnice?

  4. Alexa pisze:

    Panie Krzysztofie, szukam lodówki do postawienia z lewej strony przy samej ścianie a z drugiej na styk z zabudową. Rozważam Samsunga, Boscha lub LG. Czy może Pan zaproponować jakieś sensowne modele, które wcisnę w przestrzeń 60 cm?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Bosch każdy model typu PerfectFit pasuje, choć to lodówki o małej pojemności i z biednym wyposażeniem wnętrza. LG ma nową serię GBBS, która tak jak Bosch jest do obudowy, a mają dużo lepsze wyposażenie.
      Nie podała Pani budżetu ani wymaganego koloru, ale teraz najbardziej opłaca się flagowy model LG w klasie energetycznej A, czyli LG GBBS726AEV – cena wszędzie 3699 zł, ale w sklepie własnym LG da się zbić do okolic 3000 zł, dostawa, wniesienie i montaż za free. Kod powitalny 50 zł za założenie konta, kod od konsultanta LG z czatu LG 20 zł, 5% rabatu za wymianę starej lodówki na nową (nic nie trzeba oddawać) i 10% rabatu z Pluxee lub z Karty Mundurowej (każdy może założyć).

  5. Quwert pisze:

    Która lodówkę ty byś wybrał. Obie opisywałes na sowim blogu, trochę starszą i bardziej energooszczędna GBB92MCB2P czy wyżej omawianą GBBS727AEV . Która twoim zadaniem zasługuje na większą uwagę bo obie są zbliżone cenowo.

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Zdecydowanie nowszy model – płaski front, brak plastikowego chromu jako dekor, opcja obudowania lodówki bez wymogu zachowywania 5 cm po bokach, brak problematycznego kompresora liniowego.
      Nowy model jest jeszcze lepiej wyposażony, ma niższą głośność pracy, nieco większą zamrażarkę i jedynie przegrywa pojemnością chłodziarki. Lepsze plastiki w zamrażarce, sterowanie komorą też już lepsze – nie suwakiem, a elektronicznie.

  6. topol pisze:

    Zastanawiam się miedzy lodówką LG AI GBBS727AEV a LIEBHERR CBNsda 575i Prime .
    Która Pan sugeruje do domowego użytki trzyosobowej rodziny?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Ciężko porównywać segment premium do popularnego. Liebherr za 9000 zł to jednak lodówka z najlepszym wnętrzem na rynku – najwięcej miejsc do przechowywania, najwięcej poziomów wysokości półek, najlepsza jakość szkła i plastików, oświetlenie nie tylko z góry, ale i z boków, najlepsze komory BioFresh, zawiasy z delikatnym domykiem, węglowy filtr powietrza, szuflady na prowadnicach teleskopowych. LG to też świetny model, ale w swojej półce cenowej.

  7. Pavko pisze:

    Czy orientuje się Pan jakie są minimalne odległości po bokach i od góry dla lodówki GBBW726AEV ? Na stronie LG brak instrukcji, a po napisaniu zapytania na ich stronie dostałem informację że powinno się zachować minimum 5 cm co jest sprzeczne z wizją postawienia lodówki w zabudowie meblowej (z zachowanie kilku milimetrów po bokach). Czy może zamiast tej lodówki lepiej wybrać Bosch KGN49OCAF , jak wygląda sprawa z odległościami po bokach i od góry od mebli w przypadku lodówki Boscha?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Według instrukcji obsługi tylko 5 cm z tyłu lodówki, nie ma żadnych wymagać co do przestrzeni po bokach i nad lodówką, ale jeśli to możliwe, dałbym nad lodówką choć 5-10 cm, a po bokach min 4-5 mm.
      Bosch jest PerfectFit, nie ma wymagać dla przestrzeni po bokach, tak samo jak ten model LG, o ile drzwi wystają poza meble, gdy się licują, Bosch zaleca min. 2 cm po stronie zawiasów i 6,5 cm po stronie wnęki do otwierania.
      LG zdecydowanie lepiej wyposażone, choć Boschowi nie można odmówić ładnej estetyki tej grafitowej stali szczotkowanej. Szkoda, że wnętrza lodówek mają tak biedne – jeszcze kilka lat temu byli pod tym względem wzorem do naśladowania.

  8. Albert pisze:

    Panie Krzysztofie czy to są właśnie te lodówki LG typu Combi, które widział Pan osobiście na tegorocznych targach IFA w Berlinie ? Czy jest w nich opcja zmiany komory zamrażarki w chłodziarkę ? Czy te modele są jeszcze produkcji polskiej czy już chińskiej ?

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      Tak to te same lodówki, ale nie widzę w nich opcji zmiany zamrażarki w chłodziarkę.
      Co do miejsca produkcji – nie miałem okazji przyjrzeć się naklejce znamionowej – jeszcze w żadnych sklepie stacjonarnym ich nie widziałem.
      Czat LG twierdzi, że to produkcja chińska.

  9. Paweł pisze:

    ktoś może wie kiedy będzie dostępny model 70cm ? nigdzie nie mogę go dostać

    • Krzysztof Kulikowski pisze:

      LG dostarczyło do ME dosłownie 1 sztukę i ktoś ją kupił. ME nie ma info kiedy pojawi się ponownie, infolinia mówi, że może to być już styczeń. Najlepiej ustawić sobie powiadomienie na stronie ME.

  10. Bogdan pisze:

    Szukam lodówki max wysokość 180 /70 szerokości .Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.


reklamaml