, Bosch Braun Kuchnia Philips Pozostali Roboty kuchenne TOP, rankingi Zelmer

Najlepsze roboty kuchenne. TOP 10 (grudzień 2014)

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Najlepsze roboty kuchenne. TOP 10 (grudzień 2014)”

 1. Marta9872 pisze:

  Dziś dostałam Kohersena Mycook od męża na dzień kobiet, mam go kilka godzin, ale już jestem zachwycona! Obiadek i deserek przygotowane! :))

  • bolka pisze:

   ooo. to widzę, że nie tylko mój luby takie praktyczne prezenty robi 😉 mam kohersena i zgadzam się z każdą pozytywną opinią. jest genialny.

 2. Kuskuskka pisze:

  Ja mam Kohersena Mycook i ten robot jest genialny. Jest dla mnie naprawdę podporą w gotowaniu. Dzięki niemu wszystko idzie szybciej i sprawniej! 🙂

 3. pulsefire pisze:

  co prawda mamy 2016, ale jak ktoś czyta komentarze to mogę z całego serca polecić roboty kuchenne firmy „Kohersen”. Mega wydajne, jakościowo pierwsza klasa no i stosunkowo nie drogie. Panie, przekonajcie sie same 🙂

 4. Mańka pisze:

  Ja dostałam w prezencje robota firmy welmax i mogę polecić śmiało- prosty w obsłudze, ma 12 funkcji, jest dość łatwy w obsłudze, ma mało elementów- łatwo się czyści.No i nie żre dużo prądu.

 5. Bunia pisze:

  Witam. Napalałam się na Thermomixa; lubię jednak takie sprzęty kupować z lekkim ociąganiem. Może i warto poczekać, bo teraz wpadł mi w oko Kenwood Cooking Chef KM096. Mam pytanie: czy warto wydać sporo pieniędzy, aby taką zabawkę mieć? Może ktoś mi pomoże?
  Jest jeszcze model KM 086. Nie wiem czym one się różnią. I jak one się mają do Thermomixa?

 6. Beata Kurgan-Bujdasz pisze:

  Ja posiadam robota Robot kuchenny KALORIK CMM1002G z elektropl i jestem zadowolona. Ci ma zmiksować to zmiksuje. Najprostsze rzeczy zrobi. Aż tak bardzo nie kocham kuchni aby kupować cały kombajn.

Dodaj komentarz


reklama