, Konkursy Philips

Wyniki konKursu „Wygraj Multicooker Philips-a”


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

16 odpowiedzi na “Wyniki konKursu „Wygraj Multicooker Philips-a””

 1. Błażej pisze:

  Kupiłem komuś w prezencie takie cuś, też Philipsa tylko tańsze ale działa ok. Gorzej, że po dwóch użyciach ten ktoś się znudził nabytkiem i teraz się kurzy:( I to ktoś, kto lubi zdrowo przyrządzać potrawy.

 2. Adam pisze:

  E tam, gadacie bzury. Gratulacje!!!

 3. kapla pisze:

  Gratulacje dla zwycięzcy 🙂 Troszkę zazdroszczę, bo z chęcią bym przygarnęła takie cacko do swojej kuchni. Na co dzień jestem wiecznie zalatana, a tak to by mi ułatwiło zrobienie jakiegoś dobrego obiadu. No nic, muszę męża namówić, żebyśmy coś takiego sprawili sobie pod choinkę 😀

 4. michal pisze:

  ale tutaj przynajmniej nie musieliśmy niczego kupować by móc powalczyć o dobrą nagrodę, chociaż faktycznie gdy o przyznaniu nagród decyduje jury to może budzić pewne podejrzenia, pozdro:)

 5. michal pisze:

  aaaa niech to! 😉

 6. krzychu pisze:

  Wydaje mi się, że zwycięzca jest kobietą, ale może się mylę. W każdym razie gratki 🙂

 7. Robert Wagner pisze:

  Tego, czy taki konkurs był uczciwy w znaczeniu „nie ustawiony”, nigdy się nie dowiemy. Przecież jurorzy mają tam swoich różnych znajomków I pociotkow, do ktorych ani się nie dotrze, ani nikomu z organizatorów nie zależy na wykazywaniu nieprawidłowości. A wystarczy, że taki znajomek powie: „mój będzie o krochmalu”. Uzasadnić zawsze można: że nie za długi/nie za krótki, że o krochmalu, a nie tak jak większość – o czymś smacznym itd. itp. Potem syn czy córka jakiegoś znajomego prezesa się ucieszy.

 8. Robert Wagner pisze:

  To jest zapewne odkrycie dla jakiegoś ucznia, że „krochmal też z ryżu”. Oraz dla niedouczków karierowiczów po znajomości czy „linii partyjnej”. Takich młodych, wykształconych (niedawno), z większych miast (spod nich lub z ubogich dzielnic, warstw).

 9. anka pisze:

  gratuluję Zwycięscy serdecznie. Jury ma swoje zapewne kryteria wyboru, jednak ta praca nawet nie zwróciłaby mojej uwagi, gdybym była w komisji, bo niestety jest przeciętna i jakaś nudna…

 10. czarna_mamba pisze:

  Mnie ta praca też szczególnie się nie podoba. Nie bardzo rozumiem, czemu ona została wybrana spośród wspomnianych blisko 600 prac, skoro roi się w niej od błędów interpunkcyjnych, o innych już nie wspominając. Ale mimo wszystko gratuluję zwycięzcy, któremu ryż się już nigdy więcej nie rozgotuje ; ) Nagroda jest wspaniała. Gratulacje! : )

 11. oburzona pisze:

  no gdzie tu sens?jaki krochmal z tego wyjdzie jeżeli trzeba szukać garnka nowego!porażka i tyle kurcze taki coś i wygrało.

 12. Miśka pisze:

  a ja gratuluję, tylko żałuję, że to nie ja wygrałam 😉

 13. niebianka pisze:

  Wierszyk chociaż wymagałby jakiegokolwiek nakładu, pracy, kreatywności …
  Tu w żadnym momencie tego nie widać, ani to śmieszne, ani ciekawe, ani twórcze.

 14. Tat pisze:

  Przynajmniej nie wygrał żaden durny wierszyk…

  • Robert Wagner pisze:

   Durny wierszyk trudniej napisać niż durnoty niewierszowane. Inna rzecz, że ci jurorzy z konkursów szczególnie upodobali sobie „rymy częstochowskie”, tzn. w rodzaju: pije-bije, kijami-młotami. Co powinno dyskwalifikować! Za to rymy bardziej wymyślne, acz mniej dokładne, aliteracje – to chyba uznają za błędy. Trzeba pisać pod ludowy gust, dość częstochowski.

 15. niebianka pisze:

  Jeśli ta wygrana praca potrzebowała takich burzliwych obrad, to „gratuluję” jury „wysublimowanego” gustu. Gdzie tu jakakolwiek kreatywność … przepraszam, ale dla mnie to jakaś porażka ://///

Dodaj komentarz


reklamaml