, Ekspresy do kawy Akcja partnerska

Szwajcarskie ekspresy do kawy Jura. Warto kupić?

fot. Jura

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Szwajcarskie ekspresy do kawy Jura. Warto kupić?”

 1. Piotr pisze:

  Szwajcarskie to jest biuro sprzedaży. Mam J6. W logo jest szwajcarska flaga i to chyba jeden z ostatnich produkowanych (?), składanych (?) w Szwajcarii. Minus w porównaniu z DeLongii podwójne espresso do wg mnie jedynie przedłużane espresso. W De Longi po dwukrotnym wciśnięciu przycisku w trakcie mieli drugą porcję kawy i kontynuuje napełnianie filiżanki. Pojemnik na ziarna nie mieści 250g kawy co nawet przy tej wielkości opakowanie pozwala na zużycie całej saszetki. Czyszczenie systemu mlecznego jest dla mnie nie do końca zrozumiałe. Dołączony pojemnik do mycia wymaga w trakcie cyklu dwukrotnego uzupełniania. Poza tym kawa bardzo dobra, serwis sprzedawcy na bardzo wysokim poziomie.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Wszystkie modele od S8 w górę są robione w Szwajcarii, a poniżej w Portugalii – nadal to cywilizowany kraj UE. W Jurze są osobne kawy dla podwójnego espresso. W Moim E8 pojemnik do czyszczenia systemu mlecznego sam się napełnia gorącą wodą i sam przeczyszcza system spieniania, od rurki, przez spieniacz, po duszę – robi to raz i wszystko jest idealnie odmierzone.

 2. Krzysiek pisze:

  Wiatam. Tylko cena z kosmosu. W polskiej dysreybucji E8 to prawie 5.500 zł.
  W niemieckim Media Expert ten sam kupiłem w X 2021 za 3770 zł!!.!
  Skąd jest cena w Polsce? Z sufitu?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   W TVP mówili, że Niemcy zazdroszczą Polakom bogactwa – może dlatego 😉
   A tak serio to E8 jest często przeceniany do 4500 zł, można kupić w DE z przesyłką do nas (przez pośrednika), a ja ostatnio wyrwałem E8 Dark Silver za 2499 zł w RTV EURO AGD – żadna promocja, po prostu mieli taką cenę w sklepie internetowym 🙂

 3. Ths pisze:

  Najlepsze to one są w szybkości lądowania w serwisie jeśli nie czyści się nadgorliwie systemu spieniania mleka. Swoją drogą temperatura spienionego mleka woła o pomstę do nieba w stosunku do ceny zakupu tego cuda.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Kolejna bzdura – ekspresy trzeba czyścić i to jest norma. Na przestrzeni wielu lat pracy w branży poleciłem przynajmniej 20 sztuk Jury znajomym i rodzinie, a sam mam E8. Tylko 1 ekspres E6 trafił do serwisu z uwagi na zapchanie systemu mlecznego, bo użytkownicy nie wiedzieli, że dyszę trzeba raz na jakiś czas rozebrać, a do czyszczenia automatycznego stosowali samą wodę, bez detergentu… Dysza HP3 od modelu E8 w górę spienia mleko genialnie – jeden z najlepszych systemów na rynku.

 4. Peju pisze:

  nie potrafi zrobić dwóch kaw mlecznych na raz… dziękuję za taki ekspres.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Taka filozofia firmy, za to pozostałe cechy są jednymi z najlepszych na rynku, ilość elementów do mycia najmniejsza, jakość spieniania genialna (HP3), głośność pracy niska. Ciężko o lepsze ekspresy niż Jura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml