Z jakim kolorem kojarzy nam się pralka? Oczywiście z białym. Dzisiaj jednak przedstawimy alternatywną, przynajmniej w kwestii koloru, maszynę. Czarny jak smoła produkt firmy Amica, model NavigatorX AWX712DJB, rzuca się w oczy dzięki swojemu designowi. Czy równie ciekawie wygląda z punktu widzenia technologii i parametrów?
Przede wszystkim do wyboru jest całkiem sporo programów. Wprawdzie niektórzy producenci odchodzą od takiego projektowania działania pralek, ale są wśród konsumentów ludzie, którzy dowierzają tylko programowi konkretnie przeznaczonemu dla danego rodzaju odzieży. Dla takich osób do wyboru jest program: Sport, Bawełna, Wełna, Mix, Koszule, Ręczniki, Szybki, Krótki, Wstępny, Pranie Delikatne, Pranie Syntetyków i wiele innych. Pralka ma pojemność siedmiu kilogramów, prędkość wirowania wynoszącą 1200 obrotów na minutę i należy do klasy energetycznej A+++. Producent zadbał także o wiele zabezpieczeń takich jak ochrona przed wypływem piany, magnetyczna blokada okna czy Child Lock. Amica AWX712DJB znajdziesz tanio w Ceneo już od 1.271 zł (dostępny w 21 sklepach).
Pewnie nie jest to sprzęt rewolucyjny ani odkrywczy, ale na pewno całkiem porządny. I do tego atrakcyjny dla tych, których razi biel AGD. My dajemy mu szansę, z dodatkowym plusem za design – to naprawdę fajne spojrzenie na kształty retro.
Źródło: Amica
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
W sklepach pojawiła się nowa wersja kolorystyczna flagowej, znacznie poprawionej serii Philips LatteGo Pro, czyli…
Mamy nowy hit dnia w Lidlu. Na przecenie wylądowała lekka wiertarko-wkrętarka Parkside PBSA 12 F5…
Od 16 do 23 lipca kupisz stacjonarnie i online kompaktowy model zgrzewarki próżniowej Silvercrest SV…
Nowy Roborock Qrevo Edge 2 może stać się hitem na polskim rynku - w przystępnej…
W RTV Euro AGD mają fajną promocją na sensowną lodówkę Amica FK3706E.2DFZXC (D) w klasie…
Xiaomi wprowadza na polski rynek dwa ciekawe urządzenia pod marką Mijia - pralkę i pralko-suszarkę…