, LG Lodówki Testy i recenzje

Test LG GBB60NSYFE: czy warto kupić lodówkę Combi klasy Premium?

LG GBB60NSYFE / fot. agdManiaK.pl


Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Test LG GBB60NSYFE: czy warto kupić lodówkę Combi klasy Premium?”

 1. qwerty pisze:

  Bardzo dobre lodówki – jednak mam drobne sprostowanie. Stara seria nadal jest warta zakupu, głównie z uwagi na niższe ceny przynajmniej o 400-500 zł. Argument, że mają wyższe zużycie prądu to jakaś kpina… różnica to jakieś 35 zł rocznie,więc przy 400 zł różnicy w cenie daje to 12 lat użytkowania – a tyle żadna współczesna lodówka nie podziała. Jedyną wadą lodówek LG jest mała liczba półek jak na model 2 metrowy. W Boschach i Siemensach są 4 pułki.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Popraw mnie, jeśli się mylę, ale nie pisałem w recenzji o tym, żeby nie kupować starszej serii bo ma wyższe zużycie prądu. Napisałem, że moim zdaniem lepiej kupic nową serię, bo ma większy litraż zamrażalnika (choć mniejszy komory chłodzącej), co z mojego punktu widzenia jest rozwiązaniem praktyczniejszym. 😉

   • qwerty pisze:

    Wiadomo – co kto woli. Swoim klientom polecam modele ze starej serii (jest tego jeszcze pełno w magazynach dużych sieci handlowych) z uwagi na różnicę w cenie. Świetnie wypada też model z dystrybutorem wody w tej nowej serii – z tego co pamiętam coś ok. 2800 zł.

Dodaj komentarz


reklama